Cosmin Moți, dezvăluiri despre viitorul lui Keșeru: "În mare parte s-au înțeles"

Antena Sport Publicat: 13 aprilie 2020, 18:47

Comentarii
Cosmin Moți, dezvăluiri despre viitorul lui Keșeru: "În mare parte s-au înțeles"

Cosmin Moți este coleg cu Keșeru și la echipa națională

Google News As.roAdaugă-ne ca sursă preferată în Google

Keșeru este idol la Ludogoreț. A fost de două ori golgheterul campionatului din Bulgaria, acolo unde a cucerit 3 titluri de campion și o Supercupă. Keșeru a marcat 113 goluri în cele 192 de meciuri jucate pentru Ludogoreț.

ARTICOLUL CONTINUĂ DUPĂ RECLAMĂ

"Din ce am înţeles de la Claudiu şi de la club, ei în mare parte s-au înţeles pentru prelungirea contractului. Probabil mai sunt unele mici detalii de pus la punct. Eu m-aş bucura să rămână în continuare aici şi sper să mai vină români", a decarat fundaşul lui Ludogoreţ pentru Telekom Sport. 

Keșeru a preferat carantina din Bulgaria. "În România poți ieși din casă doar cu declarații speciale"

Orădeanul s-a autoizolat la Razgrad, alături de soție și cei doi copii.

"Este mai dificil în România decât este aici. Oamenii pot ieși din casă doar după ce completează declarații speciale. Acesta a fost unul dintre motivele pentru care am preferat să rămân în Bulgaria și să nu mă întorc în țara natală. A trebuit să mă izolez aici", a declarat golgheterul campionatului din Bulgaria.

Reclamă
Reclamă
Înapoi la Homepage
Reclamă
Recomandări

Va reuși Marius Baciu să ducă FCSB în preliminariile Conference League?
Loading ... Loading ...
Citește și:
17:35

VIDEOSlovacia – Cehia 0-1, la Campionatul Mondial de Hochei. SUA, învinsă de Letonia

17:15

Rinat Ahmetov şi-a trimis omul de încredere în România să facă o mare afacere. Cumpără şi un club de fotbal

17:03

Eroii Campionatului Mondial | Fotbalistul datorită căruia Pele a jucat și a câștigat World Cup la 17 ani

17:01

LIVE TEXTChindia – Farul 0-0. Manşa tur a barajului de promovare/retrogradare

16:49

VIDEOMomente emoţionante la Craiova. Jucătorii Universităţii au devenit cetățeni de onoare. Mogoş a plâns!

15:54

Gigi Becali l-a sunat pe MM Stoica şi i-a decis soarta jucătorului de la FCSB: “I-am spus!”

1 Diana Buzoianu, şocată după ce a fost acuzată că a făcut videochat! Atac total 2 Hervin Ongenda a semnat chiar înainte de barajul de Conference League dintre FCSB şi Botoşani 3 Se anunță record de asistență la barajul FCSB – Botoșani! Câți fani și-au procurat bilete la meciul din Ghencea 4 EXCLUSIVS-a săturat să fie rezervă şi vrea să plece de la Dinamo! 5 8.7 milioane de euro pentru FCSB! Lovitura dată de Gigi Becali 6 Anunţul momentului! Ce post a acceptat Pep Guardiola după despărţirea de Manchester City. OFICIAL
Citește și