Închide meniul
Foto

Cristiano Ronaldo, vacanță de vis în Mallorca! Imagini spectaculoase alături de Georgina Rodriguez. A plătit o avere pentru o noapte de cazare

Alexandru Ivan Publicat: 7 iulie 2021, 11:42

Cristiano Ronaldo, vacanță de vis în Mallorca! Imagini spectaculoase alături de Georgina Rodriguez. A plătit o avere pentru o noapte de cazare

Profimedia

Cristiano Ronaldo și-ar fi dorit să fie zilele acestea la Londra, pentru a disputa meciurile dicisive de la Euro 2020, cu națioanala Portugaliei.

ARTICOLUL CONTINUĂ DUPĂ RECLAMĂ

După eliminarea lusitanilor în optimi împotriva Belgiei, Ronaldo a decis să ia o pauză de la fotbal și și-a dus familia într-o vacanță de vis.

Cristiano Ronaldo, vacanță de vis Mallorca

Starul portughez și-a ales o destinație costisitoare, dar nu se uită la bani când vine vorba despre Georgina și cei patru copii ai săi. Potrivit presei iberice, Ronaldo s-a cazat la Castell de Manresa, în Alcudia.

Fără îndoială, este una dintre cele mai frumoase și fascinante proprietăți din Insulele Baleare. Are un kilometru de coastă și un teren de 150.000 m2, vederi panoramice impresionante și intimitate totală. Prețul este de aproximativ 12.000 de euro pe noapte și, într-adevăr, este la îndemâna a foarte puțini oameni.

 
View this post on Instagram
 
A post shared by Georgina Rodríguez (@georginagio)

Reclamă
Reclamă

Cristiano, Georgina și copiii nu și-au petrecut toată vacanța la proprietate. Familia Ronaldo s-a bucurat de confortul iahtului personal, care valorează aproximativ 6 milioane de euro. Ambarcațiunea are patru cabine, cinci băi și un bar în aer liber.

 
View this post on Instagram
 
A post shared by Cristiano Ronaldo (@cristiano)

Reacția lui Cristiano Ronaldo după eliminarea de la Euro 2020

Cristiano Ronaldo a avut o primă reacţie după eliminarea Portugaliei de la Euro 2020. „Ne vom întoarce mai puternici”, e mesajul starului lui Juventus, care nu a uitat să felicite nici Belgia, echipa care i-a învins pe lusitani cu 1-0.

Reclamă

„Nu am obţinut rezultatul pe care îl doream şi am părăsit competiţia mai devreme decât ne aşteptam, dar suntem mulţumiţi de drumul nostru. Am dat totul să ne păstrăm titlul European şi acest grup a demonstrat că poate da mult Portugaliei.

Fanii noştri au fost neobosiţi şi ne-au încurajat de la început până la sfârşit. Am alergat şi am luptat pentru ei, pentru a-i recompensa pentru încrederea pe care au avut-o în noi. Nu a fost posibil să ajungem unde ne-am dorit.

Felicitări Belgiei şi noroc tuturor echipelor rămase în competiţie. Revenind la noi, vom reveni mai puternici. Forţa, Portugalia”, a fost mesajul postat pe Instagram.

 

Înapoi la Homepage
Reclamă
Recomandări

Este Istvan Kovacs cel mai bun arbitru român din istorie?
Loading ... Loading ...
Citește și:
Reclamă
18:11

Ianis Zicu este noul antrenor de la Farul Constanța

18:08

Daniel Bîrligea, mesaj de luptă înainte de meciul cu Austria: “Vrem să aducem României calificarea la Mondial”

17:58

Bruno Fernandes a refuzat milioanele arabilor! Starul de la Manchester United i-a spus NU lui Al-Hilal

17:50

Mircea Lucescu s-a implicat personal în unul dintre transferurile acestui mercato din Liga 1!

17:36

“Am vorbit cu el!” Un patron din Liga 1, ofertă pentru transferul lui Malcom Edjouma!

17:29

VideoAntenaSport Update. Cele mai tari ştiri ale zilei de 3 iunie

1 UPDATEOFICIAL Liviu Ciobotariu e noul antrenor al Petrolului 2 “Sunt prieten cu Gigi Becali!” Patronul de la Metaloglobus, revoltat după promovare: “Taxele mele se duc la Steaua” 3 EXCLUSIVCând revine Ianis Hagi! Se recuperează la Mogoşoaia alături de naţionala României 4 Florin Pîrvu, după ce Voluntari a ratat Liga 1: “Nu-l felicit în niciun caz pe Adrian Mihalcea” 5 Plecări pe bandă rulantă de la Universitatea Craiova! Mirel Rădoi a renunţat la doi jucători în două ore 6 Max a dat chix la final! Concluzia lui Adrian Georgescu, după Marele Premiu al Spaniei
Citește și