El a mai jucat până acum la Once Caldas, Paranaense, Steaua, Tijuana, Atletico Juniorm, Milionarios, Atletico Nacional şi Talleres.
Dayro Moreno a evoluat pentru Steaua în perioada 2008-2010 și a marcat 13 goluri. Becali îl transfera pe columbian cu două milioane de euro, fiind cea mai scumpă achiziție pe care o făcea latifundiarul din Pipera.
Dayro Moreno, implicat într-un accident rutier
Dayro Moreno a fost implicat într-un accident rutier. Moreno se afla într-un vehicul, moment în care șoferul a intrat într-o motocicletă ce mergea regulamentar.
Poliția a ajuns la fața locului și a confiscat băuturi alcoolice, care se aflau în bordul mașinii. Alături de Moreno mai erau și alți doi oameni.
- Dayro Moreno a ajuns la 34 de ani
- Moreno a marcat 13 goluri pentru Steaua, în perioada 2008-2010
- NBA și NHL se văd live exclusiv în AntenaPLAY
- Aplicaţia Antena Sport poate fi descărcată gratuit acum din AppStore şi GooglePlay
- Marius Șumudică nu renunță! Declarația acestuia după eșecul cu Al-Ittihad
- Marius Șumudică, o nouă înfrângere în Arabia Saudită! Coșmar pentru tehnicianul român
- Clubul din Ungaria a plătit 1,5 milioane de euro pe jucătorul format de un club din Liga 1
- Flamengo, gata să dea o lovitură istorică pentru fotbalul brazilian! Starul din Premier League, gata să semneze
- Cristi Chivu, văzut antrenor la o altă echipă legendară: “Ar avea nevoie de mâna lui”

































