Închide meniul

EXCLUSIV | Răzvan Lucescu îi atacă pe cei care se distrează pe seama lui Ianis Hagi: ”Să se uite în oglindă”

Dan Roșu Publicat: 12 aprilie 2020, 17:04

Comentarii
EXCLUSIV | Răzvan Lucescu îi atacă pe cei care se distrează pe seama lui Ianis Hagi: ”Să se uite în oglindă”

Răzvan Lucescu îl apără pe Ianis Hagi

Unii iubitori ai fotbalului din România fac glume pe seama lui Ianis Hagi, despre care susțin că nu va ajunge niciodată un mare fotbalist.

ARTICOLUL CONTINUĂ DUPĂ RECLAMĂ

Mesajul lui Răzvan Lucescu pentru Ianis Hagi

”Nu știu dacă Ianis Hagi va fi numărul unu în Europa, numărul unu la Rangers sau numărul unu în România, dar are o valoare care îi permite să aibă o viață profesională la un nivel foarte bun, să realizeze ceva. Cei care îl ironizează să se uită în oglindă să vadă ce au realizat.

Are talent, are o educație profesională corectă. Are nevoie să fie puternic, el va trece prin niște dezamăgiri și trebuie să treacă mai departe peste aceste frustrări pentru a ajunge cu adevărat în top. Are în față un viitor bun pentru viața personală”, a spus Răzvan Lucescu, în exclusivitate pentru AntenaSport. 

Ianis ar putea ajunge la Lazio

După ce presa din Scoția a anunțat că Rangers nu îl va transfera definitiv pe mijlocașul nostru, Lazio a intrat pe fir, Hagi fiind ținta numărul unu a lui Tare, directorul sportiv al italienilor.

Genk vrea pentru Ianis 12 milioane de euro și rămâne de văzut ce ofertă concretă va înainta echipa de pe locul 2 din Serie A. Ianis Hagi se află momentan acasă, alături de familie. Tatăl său e de părere că ar trebui să mai rămână la Rangers.

Reclamă
Reclamă

"Îi e foarte bine la club, sunt foarte mulțumiți de el. El e încântat de ce a găsit acolo. S-a simțit foarte bine și atât. Vom vedea ce se va întampla! Nu tragem o concluzie în fiecare zi", susține Gică Hagi. 

Înapoi la Homepage
Reclamă
Recomandări

Se va impune Louis Munteanu la Valencia, dacă transferul se va realiza?
Loading ... Loading ...
Citește și:
Reclamă
20:31
“Se clatină” Avertismentul lui Adrian Mutu pentru Dinamo! Unde crede “Briliantul” că au greşit “câinii”
20:30
LIVE VIDEOAdina Diaconu joacă ACUM la Europe Smash. Bernadette Szocs şi Eduard Ionescu se luptă la dublu mixt (21:55)
19:49
Începe lupta finală pentru grupa UCL (LIVE SCORE, 22:00). Un român, angrenat marți în play-off-ul Ligii
19:42
Jannik Sinner continuă să conducă în clasamentul ATP. Cine este jucătorul român cel mai bine clasat
19:11
Câte bilete a primit FCSB pentru deplasarea de la Aberdeen. Cât costă un tichet la partida din UEL
19:07
Adrian Petre l-a înjurat pe Nicolae Dică! Scandal uriaş între cei doi: “De asta a fost dat afară de peste tot”
1 Gigi Becali are un nou favorit la FCSB: “E o dulceaţă de fotbalst” 2 Gigi Becali a desfiinţat-o pe Rapid, după derby-ul cu FCSB: “Foarte slabă! Cum să te baţi la titlu?” 3 Adrian Mititelu, dezvăluiri incredibile despre Vladislav Blănuţă: “Va juca în Liga a 3-a şi va primi o lecţie de viaţă” 4 Gigi Becali a făcut praf doi titulari de la FCSB, după remiza cu Rapid: “N-a contat. Am dat ordin să nu mai facă asta” 5 Gabi Torje, impresionat de un atacant din Liga 1: “Pentru mine, e numărul 1” 6 Florinel Coman pleacă de la Al Gharafa! Unde va ajunge jucătorul dorit şi de Gigi Becali la FCSB
Citește și