Închide meniul

Gianluca Pagliuca anunță unde poate ajunge Ionuț Radu. ”Ar fi perfect acolo”

Antena Sport Publicat: 3 mai 2020, 14:24

Gianluca Pagliuca anunță unde poate ajunge Ionuț Radu. ”Ar fi perfect acolo”

Ionuț Radu va reveni la Inter

”Este deja mai bun. Îl cunosc. A apărat bine în primul an de la Genoa, apoi a greșit și ei l-au luat pe Perin înapoi. Dar ca rezervă pentru Handanovic, ar fi perfect”, a spus Pagliuca, citat de sempreinter.com.

ARTICOLUL CONTINUĂ DUPĂ RECLAMĂ

Inter îl vrea pe Ionuț Radu rezerva lui Samir Handanovic

Antonio Conte îl vrea pe Radu rezerva lui Handanovic, fiind o variantă excelentă în cazul în care slovenul ar avea probleme cu accidentările. 

Radu are contract cu Inter până în 2022, astfel că gruparea de pe Meazza se gândește și la un transfer definitiv al românului care acum este împrumutat la Parma. 

În această situație, Torino este echipa care îl dorește pe portarul cotat la 9.5 milioane de euro. "Taurii" sunt convinși că și-ar asigura postul de portar pentru o lungă perioadă de timp

Reclamă
Reclamă
Înapoi la Homepage
Reclamă
Recomandări

Este Istvan Kovacs cel mai bun arbitru român din istorie?
Loading ... Loading ...
Citește și:
Reclamă
14:59

Prima reacţie a lui Victor Angelescu, după ce Costel Gâlcă a fost prezentat oficial la Rapid: “Să fie linişte”

14:49

Costel Gâlcă e noul antrenor al Rapidului

14:23

Michael Gregoritsch, înainte de Austria – România: “Ar fi excelent dacă acum i-am scoate din cursă”

14:06

AC Milan a acceptat o ofertă de 30 de milioane de euro de la Al-Hilal pentru Theo Hernandez

13:54

Gigi Becali, ultimele detalii despre transferul lui Dennis Politic la FCSB: “Asta e oferta finală”

13:06

Lamine Yamal, mesaj ferm despre câştigarea Balonului de Aur înaintea confruntării cu Ousmane Dembele: “Asta aş vota”

1 “Sunt prieten cu Gigi Becali!” Patronul de la Metaloglobus, revoltat după promovare: “Taxele mele se duc la Steaua” 2 UPDATEOFICIAL Liviu Ciobotariu e noul antrenor al Petrolului 3 EXCLUSIVCând revine Ianis Hagi! Se recuperează la Mogoşoaia alături de naţionala României 4 Florin Pîrvu, după ce Voluntari a ratat Liga 1: “Nu-l felicit în niciun caz pe Adrian Mihalcea” 5 Plecări pe bandă rulantă de la Universitatea Craiova! Mirel Rădoi a renunţat la doi jucători în două ore 6 Max a dat chix la final! Concluzia lui Adrian Georgescu, după Marele Premiu al Spaniei
Citește și