Ianis Hagi a fost din nou decisiv pentru Rangers! O nouă pasă de gol pentru internaţionalul român

Antena Sport Publicat: 4 octombrie 2020, 16:09

DPA Images / Andrew Milligan via Hepta

Ianis Hagi

Ianis a fost rezervă, iar Gerrard l-a trimis în teren în minutul 65. În cele 25 de minute jucate, Ianis şi-a pus amprenta pe rezultatul final.

Cu doar câteva zeci de secunde înaintea finalului meciului, la 1-0 pentru Rangers, internaționalul român a oferit pasa de gol la reușita lui Brandon Barker.

Ianis Hagi a fost decisiv şi cu Galatasaray

Ianis Hagi a fost decisiv în partida dintre Galatasaray şi Glasgow Rangers. Mijlocaşul român a reuşit o pasă de geniu la golul marcat de Arfield, în minutul 52. Rangers a învins Galatarasay cu scorul de 2-1 şi s-a calificat în grupele Europa League.

"Ianis Hagi a reuşit o super pasă de gol contra turcilor de la Galatasaray. Un cuţit bine înfipt în inima echipei de suflet a tatălui său", a scris Gabriel McKay de la Football Scot.

O va învinge Simona Halep pe Paula Badosa, în primul tur de la Miami?

11:50 Cine va arbitra meciul România – Irlanda de Nord! A mai fost la centru la două partide disputate de ţara noastră 11:29 Surpriza pe care o pregăteşte Edi Iordănescu pentru dubla cu Irlanda de Nord şi Columbia! Jucătorul care l-a impresionat 11:03 „Nu merita asta” Mesaje de susţinere pentru Aryna Sabalenka, după ce iubitul ei a murit subit, înainte de a împlini 43 de ani! 10:36 Stere Halep, înainte de meciul fiicei sale cu Paula Badosa: „Am foarte multe emoţii”! Ce a spus despre adversara Simonei 10:00 Vestea proastă pe care a primit-o Ionuţ Radu, cu 3 luni înainte de startul EURO 2024! 9:36 Cosmin Matei va fi pus sub acuzare după ce a fost depistat pozitiv! Nimeni nu a cerut proba B! Ce riscă fotbalistul 9:03 FotoSuferinţă fără margini pentru Aryna Sabalenka! Tenismena şi-a pierdut tatăl şi iubitul la aceaşi vârstă, în condiţii similare! 8:52 Pilotul de Formula 1 care investeşte într-un club de fotbal! Pierre Gasly şi-a ales echipa 8:23 Mesajul trimis din arest de liderul galeriei Rapidului, după meciul cu Farul. „Bocciu”, apel la adresa ultraşilor 8:15 Conducerea lui Dinamo i-a făcut praf pe jucători după ce au fost umiliţi de Hermannstadt: „Nu arătăm nici ca o echipă de Liga 2” Vezi toate știrile
Horoscopul zilei de 20 martie 2024. Berbecii sunt sfătuiți să aibă grijă de sufletul lor. Află ce se întâplă cu zodia ta

Horoscopul săptămânii 18 martie – 24 martie 2024. Descoperă ce îți rezervă astrele

Formula 1
Ianis Hagi și Elena pregătesc nunta anului în România
Diverse • 18 mart., 17:14
FOTO
Ianis Hagi și Elena pregătesc nunta anului în România! Detalii fabuloase despre evenimentul colosal, care va costa o avere
Edi Iordănescu, mesaj tranşant cu 3 luni înainte de EURO 2024
EURO 2024 • 18 mart., 13:13
Edi Iordănescu, mesaj tranşant cu 3 luni înainte de EURO 2024: „Sunt extrem de îngrijorat. Aveam alte aşteptări”
Echipa naţională • 17 mart., 18:11
FOTO
Ianis Hagi și Denis Alibec, apariții spectaculoase la cantonamentul echipei naționale! Parada modei de mii de euro la Mogoșoaia
Prestaţia lui Ianis Hagi în Bilbao - Alaves, analizată în Spania: "Nu a fost contextul ideal". Prin ce s-a remarcat românul
La Liga • 17 mart., 12:53
Prestaţia lui Ianis Hagi în Bilbao – Alaves, analizată în Spania: „Nu a fost contextul ideal”. Prin ce s-a remarcat românul
Ianis Hagi a jucat 36 de minute în Athletic Bilbao - Deportivo Alaves! Ce notă a primit internaţionalul român
La Liga • 17 mart., 9:07
Ianis Hagi a jucat 36 de minute în Athletic Bilbao – Deportivo Alaves! Ce notă a primit internaţionalul român