Ianis Hagi nu se teme de problemele financiare de la Rangers: "Au reușit să mă transfere și sunt foarte fericit"

Antena Sport Publicat: 6 iunie 2020, 15:21

Comentarii
Ianis Hagi nu se teme de problemele financiare de la Rangers: "Au reușit să mă transfere și sunt foarte fericit"

Ianis Hagi a ajuns la Rangers

Google News As.roAdaugă-ne ca sursă preferată în Google Google News As.roUrmărește AS.ro pe Discover

"Sunt probleme financiare ca la oricare alt club din lume în această perioadă. Sunt foarte fericit că m-au dorit atât de mult, și cred că s-a văzut asta, într-o perioadă destul de grea pentru orice echipă din lume. Au reușit să mă transfere și sunt foarte fericit.

ARTICOLUL CONTINUĂ DUPĂ RECLAMĂ

Discuții au tot fost, dar prioritatea mea a fost să rămân la Rangers: știam că ei mă doresc și așteptam să se rezolve. Trebuie să ai o variantă de rezervă pentru orice în viață, nu numai în fotbal", a comentat Ianis Hagi, la TVR.

Probleme mari financiare pentru Rangers

Se anunţă probleme uriaşe pentru cluburile din Scoţia. Marile rivale, Glasgow Rangers şi Celtic, au bugetul afectat grav din cauza pandemiei de coronavirus.

Rangers depinde de banii primiţi de la fani. 67% din venituri sunt obţinute în ziua meciurilor din vânzarea biletelor, sponsorizări şi catering. Consilier financiar, David Low îi dă motive de îngrijorare lui Steven Gerrard.

Reclamă
Reclamă
Înapoi la Homepage
Reclamă
Recomandări

Merită Istvan Kovacs să arbitreze finala Cupei Mondiale?

Vezi rezultatele

Loading ... Loading ...
Citește și:
5:57

Iordania – Algeria 0-0, ACUM pe Antena 1 și AntenaPLAY. Meci crucial la San Francisco

5:25

Shakira, mesaj superb pentru Lionel Messi, după ce argentinianul a scris istorie la Cupa Mondială: “Atât de mândră de tine”

5:10

Cum arată în timp real şaisprezecimile Campionatului Mondial 2026. Update după fiecare meci

5:00

VIDEONorvegia 3-2 Senegal. Meci superb la New York! Pedersen şi dubla lui Haaland trimit “vikingii” în 16-imile Cupei Mondiale

3:50

VIDEOFranța 3-0 Irak. Mbappe, dublă la meciul 100 pentru Franța! Partida a fost suspendată timp de două ore

1:48

Julian Alvarez a răbufnit după meciul Argentinei! A cerut la microfon transferul: „Știți că sunt o persoană sinceră!”

1 Transfer pregătit de Universitatea Craiova. O nouă mutare de Liga Campionilor 2 Denis Drăguş, liber spre FCSB. Anunţul din Turcia care îi dă speranţe lui Gigi Becali 3 Campionatul Mondial 2026 | Rezultate, program şi clasamente de la turneul final din Statele Unite, Canada şi Mexic 4 Fostul fotbalist de la FCSB a recunoscut un adevăr dureros: „Din cauza drogurilor mi-am pierdut cariera” 5 Mesajul lăsat de iranieni în vestiar pentru Donald Trump şi americani 6 Brazilianul Gustavo Cascardo a semnat în Liga 1
Citește și