Meciul Borussia Dortmund-Schalke a început la 16:30, însă fără fani spectacolul lipsește cu desărvârșire. Gazdele nu se pot baza pe ”Zidul Galben”, celebra peluză din spatele porții din stânga.
ARTICOLUL CONTINUĂ DUPĂ RECLAMĂ
Acces limitat la meciul Dortmund-Schalke
Doar 300 de persoane au putut intra la meciul Dortmund-Schalke. Copiii de mingi au fost limitați, iar balonul este dezinfectat la pauză.
”Este foarte ciudat să jucăm fără suporteri, dar trebuie să ne adaptăm la aceste condiții”, a spus Julian Brand înainte de meci.
Reclamă
Recomandări
- Dortmund joacă fără spectatori
- 300 de persoane au voie la meci
- Balonul este dezinfectat
- Norvegia - Franţa e vineri, de la ora 22:00, LIVE pe Antena 1 şi AntenaPLAY
- Senegal - Irak e vineri, de la ora 22:00, LIVE pe Antena 3 CNN şi AntenaPLAY
Citește și:
- Răzvan Lucescu, aproape de a semna în Arabia Saudită! Românul luptă cu un antrenor cu aproape 20 de ani mai tânăr
- Răzvan Lucescu a rupt tăcerea după plecarea de la PAOK: „Niște oameni fără creier”
- S-a retras prima arbitră care a oficiat un meci la un Campionat Mondial. Ce funcție va ocupa
- Rapid, gata să dea o nouă lovitură financiară de proporții! Dan Șucu poate încasa peste un milion de euro
- “S-a terminat cu Zeljko Kopic”. A picat revenirea pe bancă a fostului antrenor de la Dinamo

































