”Incredibil, iar ni s-a întâmplat!”, a fost titlul din ”Corriere dello Sport”, referitor la faptul că Italia a ratat, din nou, calificarea la un Campionat Mondial.
ARTICOLUL CONTINUĂ DUPĂ RECLAMĂ
Mancini, antrenorul, a vorbit despre ”decepția cariere sale”. Gravina, președintele federației italiene, a presupus că omul va mai continua, pentru că un ”proiect este în desfășurare”. „Corriere della Sera” a considerat că eșecul cu Macedonia de Nord este ”ziua cea mai neagră din fotbalul nostru”… Multe n-ar mai fi de adăugat…
Reclamă
Recomandări
- Cluburile italiene vor disputa un turneu pe perioada CM din Qatar
- Italia este campioană europeană
- Columbia - Portugalia e duminică, de la ora 02:30, pe Antena 1 şi AntenaPLAY
- Iordania - Argentina e duminică, de la ora 05:00, în direct pe Antena 1 şi AntenaPLAY
Citește și:
- Elias Charalambous, acord pentru transferul jucătorului de la FCSB! Cine ajunge sub comanda cipriotului
- Răzvan Lucescu, aproape de a semna în Arabia Saudită! Românul luptă cu un antrenor cu aproape 20 de ani mai tânăr
- Răzvan Lucescu a rupt tăcerea după plecarea de la PAOK: „Niște oameni fără creier”
- S-a retras prima arbitră care a oficiat un meci la un Campionat Mondial. Ce funcție va ocupa
- Rapid, gata să dea o nouă lovitură financiară de proporții! Dan Șucu poate încasa peste un milion de euro































