lorena_gonzalez1711 Instagram
Lorena Gonzalez, derapaj incredibil! Prezentatoarea TV a fost dată afară
Prezentatoarea TV Lorena Gonzalez a fost dată afară după derapajul incredibil pe care l-a avut la prezentarea lui Eduardo Camavinga la Real Madrid. Aceasta a spus că noul superstar al “galacticilor” ”este mai negru decât costumul”, iar comentariul s-a auzit în direct.
După moment, prezentatoarea TV a fost dată afară de televiziunea TVE. Lorena Gonzalez se apără și spune că “a fost o eroare pentru care mi-am cerut scuze și am suferit consecințele. Nu îmi voi cere scuze pentru un comentariu rasist, pentru că nu l-am făcut”, potrivit lavanguardia.com.

La doar 18 ani, Eduardo Camavinga are deja un stadion care îi poartă numele
Eduardo Camavinga (18 ani), jucătorul lui Real Madrid, are un stadion care îi poartă numele, în ciuda vârstei sale foarte fragede.
Stadionul lui Eduardo Camavinga a fost inaugurat sâmbătă dimineața, în localitatea La Chapelle-Janson, aproape de orașul Fougères, unde actualul fotbalist și-a petrecut copilăria.
Camavinga a făcut primi pași în fotbal aici, înainte să se alăture academiei lui Rennes la 11 ani. Pe arena care îi poartă numele va evolua echipa CF2L, o școală de fotbal care adună cei mai talentați copii din zonă.
Unul dintre primi antrenori ai lui Eduardo Camavinga lucrează la academia CF2L.
- Lorena Gonzalez, derapaj incredibil
- Prezentatoarea TV a fost dată afară
- Play-off-urile din NHL şi NBA sunt exclusiv în AntenaPLAY
- Campionatul Mondial de hochei e live în AntenaPLAY (15-31 mai)
- Mirel Rădoi poate să-i dea o lovitură Universității Craiova! Jucătorul pe care vrea să îl transfere la Gaziantep
- Dezastru: fostul dinamovist, OUT până în 2027!
- Mitriţă, ca Messi! A râs de adversarii săi şi a dat 2 pase decisive pentru Zhejiang Professional. Video
- Cristi Chivu semnează un nou contract cu Inter. Pe ce perioadă a bătut palma cu clubul italian
- Presa din Rusia anunță cine îl înlocuiește pe Răzvan Lucescu la PAOK






























