Internaţionalul italian a primit un Lamborghini Huracan EVO, al cărui preţ depăşeşte 200.000 de euro. Va ajunge primul la antrenamente. Bolidul poate accelera până la 325 de km/h.
Lorenzo Insigne se va face remarcat şi în trafic
Jenny Insigne a ţinut să pună şi o fundă roşie pe maşina care i-a fost livrată la vila din Posillipo. Cei de la Napoli Magazine au reuşit să îi facă o poză.
Buon compleanno magnifico❤+29❤ @lorinsigneofficial
A post shared by Jenny Insigne (@jenny__darone) on
Insigne va avea nevoie de numai 2.9 secunde pentru a atinge 100 km/h. Mult mai greu îi va fi să îşi ducă echipa în preliminariile UEFA Champions League. La întreruperea campionatului, Napoli era pe locul 6 în clasament. Vicecampioana Italiei are 39 de puncte, cu 9 mai puţin decât Atalanta (care are şi o restanţă de jucat).
- Insigne tocmai a împlinit 29 de ani
- Căpitanul lui Napoli a înscris 5 goluri în această ediţie de campionat
- Insigne are o cotă de piaţă de 48 de milioane de euro
- Deportivo La Coruna - Real Madrid e live în AntenaPLAY, pe 12 august, de la ora 22:00
- Europe Smash - Sweden 2026 e live în AntenaPLAY în perioada 8-18 august
- Probleme în paradis pentru favoritul la Balonul de Aur! Fără să vrea, a recreat cel mai cunoscut meme din online
- Moment terifiant în Brazilia: a dat gol și apoi a sărit peste panou, fără să știe că acolo era o groapă! Ce a urmat e incredibil
- Jucătorul cu origini române a scris istorie în America! Recordul stabilit la doar 16 ani, cu Lewandowski pe teren
- O nouă lovitură! Trabzonspor a bătut palma cu fostul coleg al lui Mohamed Salah de la Liverpool
- Paolo Maldini a dezvăluit motivul real pentru care Pep Guardiola a refuzat naţionala Italiei: „Daţi-mi cu un euro mai puţin”
































