Șumudică e bine păzit în căminul studențesc în care stă, dar are parte de noi probleme în așteptarea reluării campionatului. În Turcia este foarte cald în această perioadă a anului.
"E greu în carantină, mai am trei zile. Astăzi au fost 36 de grade, suntem cazați la ultimul etaj al unui cămin studențesc. N-avem aer condiționat, îmi fac aer singur cu prosopul. Mi-e și frică să îmi pun ventilator că fac vreo gripă și mă ridică ăștia cu izoleta. Au venit căldurile la Gaziantep, aici e o zonă foarte călduroasă, am auzit că nu o să mai vedem picături de ploaie decât peste patru luni.
Marius Șumudică: "Nici radio n-am"
Internet am, mi-a adus un coleg ceva, l-am băgat în priză, nu mă pricep eu foarte bine, dar văd că pâlpâie niște becuri. Am crezut că avem televizor lipit pe perete, dar era ceva decupat dintr-o revistă. Nici radio n-am, oricum nu înțelegeam nimic. Pe vremuri eram bucuros de un radio, mai ales dacă îl auzeam pe Ilie Dobre", a spus Marius Șumudică, la Digi Sport Special.
- Șumudică mai are de stat 3 zile în carantină
- Antrenorul lui Gaziantep este cazat într-un cămin studențesc
- El s-a plâns de condițiile oferite de club
- Cursa Marelui Premiu de la Abu Dhabi e LIVE pe Antena 1 și AntenaPLAY, duminică de la 15:00
- Aplicaţia Antena Sport poate fi descărcată gratuit acum din AppStore şi GooglePlay
- “Lucescu este foarte manipulator și viclean!” Cine rupe tăcerea despre selecţionerul României
- Afacerea în care investește Radu Drăgușin banii de la Tottenham. Are încasări fabuloase
- Lionel Messi a numit cel mai bun antrenor din cariera sa: „Este unic”
- Un fotbalist african, trecut şi pe la Rapid, pretinde că împlinește 38 de ani, dar a picat testul poligraf
- Deian Sorescu, gol de senzaţie în Turcia! A înscris dintr-o lovitură liberă de la 30 de metri!
































