Marius Șumudică, declarații fabuloase în Turcia: ”Dacă mama sau tata ar juca în cealaltă echipă, aș vrea să-i omor”

Antena Sport Publicat: 4 februarie 2021, 12:29

Comentarii
Marius Șumudică, declarații fabuloase în Turcia: ”Dacă mama sau tata ar juca în cealaltă echipă, aș vrea să-i omor”

Marius Șumudică este tehnicianul celor de la Rizespor

Google News As.roAdaugă-ne ca sursă preferată în Google

Șumudică susține că nu ar ține cont nici de familia sa, dacă ar fi în echipa adversă.

ARTICOLUL CONTINUĂ DUPĂ RECLAMĂ

Ăsta e caracterul meu. Când intru pe teren, mă schimb. Dacă mama sau tată ar juca în cealaltă echipa, aș vrea să-i omor!

Nu este normal, după ce lucrezi o săptămâna, iar o singură decizie să te facă să pierzi 3 puncte. Mingea nu se ducea în corner cu Kasimpasa.

Ok, dacă pierzi când ai avut șanse să marchezi, ok, nicio problemă. Dar ăsta e un cadou… Vreau un singur motiv”, a declarat Marius Șumudică.

Reclamă
Reclamă

Marius Șumudică, fără victorie pe banca celor de la Rizespor

Marius Şumudică este fără victorie pe banca celor de la Rizespor. După înfrângerea din partida cu Fenerbahce, scor 0-1, echipa sa a făcut doar un egal pe teren propriu cu Kasimpasa: 1-1.

Sumudică nu a stat pe bancă în partida cu Kasimpasa, fiind suspendat. Românul a fost eliminat chiar la debutul pe banca noii echipe.

  • AS.ro LIVE, emisiunea moderată de Cătălin Oprişan, este LIVE de luni până vineri, de la ora 10:30, pe pagina www.as.ro/live, dar și pe Facebook/AntenaSport și Youtube/Antenasport. Edițiile integrale pot fi urmărite pe antenaplay.ro.
Reclamă
Înapoi la Homepage
Reclamă
Recomandări

Reușește Cristi Chivu să facă dubla campionat - Cupa Italiei cu Inter?
Loading ... Loading ...
Citește și:
0:05

Jucătorul care i-a dat gol României la EURO 2024 visează să devină campion mondial: “Avem şansa noastră”

23:57 5 mai

Câți bani a încasat Arsenal, după calificarea istorică în finala Champions League. „Tun” financiar dat de „tunari”

23:50 5 mai

Saka o duce pe Arsenal în finala UEFA Champions League după 20 de ani! Arsenal – Atletico Madrid 1-0

23:36 5 mai

Fază controversată în Arsenal – Atletico Madrid! Fanii, revoltaţi după ce spaniolii nu au primit penalty: “Jaf”

22:55 5 mai

“Nu are cum să fie şeful meu” Daniel Pancu, mesaj tranşant în pline discuţii despre plecarea la Rapid!

22:47 5 mai

„O mâzgălitură”. Detaliul observat de Giani Kiriță la nouă siglă a lui Dinamo: „Ce caută aia acolo?”

1 Șoc la CFR Cluj! Plecare din conducerea clubului: “Demisia am depus-o de ieri. Nu vreau să mă asociez cu ei” 2 Transferul oficial anunțat cu câteva ore înainte de Arsenal – Atletico! Clauză: 70 de milioane de euro 3 UPDATECum a votat Gigi Becali la moțiunea de cenzură împotriva Guvernului. Apariție rară în Parlamentul României 4 Mihai Stoica a anunțat decizia luată de Gigi Becali, în privința noului antrenor de la FCSB: „Cu el va vorbi. Suntem obligați” 5 Dumitru Dragomir, sfat pentru Dan Şucu! A numit antrenorul ideal pentru Rapid: “Îi dai 20.000 de euro” 6 FCSB își schimbă și ea sigla, după Dinamo. Anunțul lui Mihai Stoica: „Îmi place mult”
Citește și