Închide meniul

Miliardarul felicitat de Cristiano Ronaldo. Mesajul portughezului pentru omul care a donat 1 milion de dolari pentru țara sa

Antena Sport Publicat: 10 mai 2020, 13:31

Comentarii
Miliardarul felicitat de Cristiano Ronaldo. Mesajul portughezului pentru omul care a donat 1 milion de dolari pentru țara sa

Miliardarul felicitat de Cristiano Ronaldo. Mesajul portughezului pentru omul care a donat 1 milion de dolari pentru țara sa

Lim este unul dintre cei mai bogați oameni de pe planetă și a făcut un gest nobil pentru statul din Asia de unde provine. Ronaldo a fost impresionat și a scris un mesaj de felicitare pe Twitter. ”Ai făcut o treabă bună, prietenul meu!”, a scris Cristiano pe rețelele de socializare.

ARTICOLUL CONTINUĂ DUPĂ RECLAMĂ

Cristiano Ronaldo s-a întors la Torino

Cristiano Ronaldo a ajuns la Torino cu avionul său privat la începutul săptămânii. Portughezul mai are de așteptat până când va putea începe antrenamentele. Juventus îi așteaptă și pe ceilalți 10 jucători aflați în afara Italiei.

Gazzetta Dello Sport susține că Ronaldo va intra mai întâi în carantină, dar că nu se știe încă dacă pentru 14 zile sau doar până când va fi testat de COVID-19. Starul portughez a aterizat la Torino aseară, 4 mai, la bordul avionului său privat. S-a întors împreună cu întreaga familie, cu toate că la Juventus încă nu s-a stabilit o dată exactă la care antrenamentele vor fi reluate.

Cristiano, cadou de 100.000 de euro pentru mama sa

Cristiano Ronaldo i-a dăruit mamei sale Dolores Aveiro, cu ocazia Zilei Mamei, o maşină în valoare de 100.000 de euro. Ronaldo i-a făcut acest cadou mamei împreună cu fratele şi surorile sale, după ce femeia în vârstă de 65 de ani a avut mari probleme de sănătate.

Reclamă
Reclamă

“Le mulţumesc copiilor mei pentru cadourile pe care le-am primit astăzi. O zi fericită tuturor mamelor”, a notat Dolores Aveiro pe Instagram.

Înapoi la Homepage
Reclamă
Recomandări

Va reuşi Universitatea Craiova să ia titlul în acest sezon fără Mirel Rădoi?
Loading ... Loading ...
Citește și:
12:12
Mihai Popescu, primit cu aplauze şi încurajări în cantonamentul naţionalei: “Continuă să lupţi, te aşteptăm pe teren”
12:04
Mirel Rădoi, comparat cu Alex Mitriță după ce și-a dat demisia de la Universitatea Craiova: “Foarte ușor”
11:35
“Nu e nevoie de circ”. LPF reacționează după ce a aflat ce vrea să facă Dinamo la Adunarea Generală
11:25
Jucătorul lui Liverpool a refuzat convocarea la naţională: “Trebuie să respectăm problemele fiecăruia”
11:19
Alexandru Dobre a fost aproape de transferul la Dinamo. Ce jucător au transferat “câinii” în schimb
10:49
Preşedintele lui Napoli, susţinere totală pentru Antonio Conte. Mesaj direct pentru fani: “Au citit prostii”
1 Tragedie în fotbalul românesc. Fotbalist mort în accident, în timp ce mergea la stadion 2 EXCLUSIVBombă la Universitatea Craiova. Mirel Rădoi şi-a făcut bagajele şi a plecat de la echipă 3 UPDATEMihai Rotaru îi caută înlocuitor lui Mirel Rădoi. Noul nume apărut pe lista patronului din Bănie 4 Daniel Bîrligea nu a plecat cu autocarul FCSB-ului! Ce s-a întâmplat cu atacantul, după ce a fost făcut praf de Gigi Becali 5 Dumitru Dragomir a găsit înlocuitor pentru Rădoi la Universitatea Craiova. Variantă șoc pentru Mihai Rotaru 6 Elias Charalambous şi Mihai Pintilii “şi-au dat demisia”. Anunţul lui Gigi Becali după Hermannstadt – FCSB 3-3
Citește și