Salah a donat tone de alimente, bani şi aparatură pentru spitalele din Egipt. Tatăl lui se ocupă de întreaga operaţiune.
Mohamed Salah îi ajută pe toate planurile pe egipteni.
Jucătorul care a devenit campion al Europei cu Liverpool i-a ajutat pe locuitorii din orașul natal, Nagrig, cu tone de carne. Comunitatea a fost grav afectată din cauza pandemiei.
Până se reia fotbalul, Salah a filmat şi un videoclip alături de vedete hip hop din Egipt. Este totuși nerăbdător să își vadă coechipierii pe Anfield.
Anul trecut, egipteanul a câștigat trei trofee cu Liverpool. Poate bifa încă unul, dacă în Premier League nu se ia o decizie similară cu cea din campionatul Olandei. Cormoranii mai au nevoie de două victorii pentru a câștiga titlul!
- Salah a înscris 16 goluri în acest sezon din Premier League
- Egipteanul face donații uriașe pe timpul pandemiei
- I-a ajutat pe locuitorii din orașul natal
- Play-off-urile din NHL şi NBA sunt exclusiv în AntenaPLAY
- Campionatul Mondial de hochei e live în AntenaPLAY (15-31 mai)
- Românul care a cucerit Turcia, verdict clar după startul dezastruos al lui Mirel Rădoi la Gaziantep
- Mirel Rădoi a vorbit de plecare, după 4 înfrângeri consecutive la Gaziantep: „Trebuie să aflăm”
- Alexandru Maxim continuă alături de Mirel Rădoi! Decizia luată de jucător și sacrificiul făcut pentru a rămâne
- Pep Guardiola, ofertă „astronomică” după ce și-a anunțat plecarea de la Manchester City
- Şi-a anunţat plecarea imediat după ce a cucerit titlul cu Al Nassr: “Am venit aici ca să ajut”

































