“Nu e absolut nimic serios cu aceste zvonuri! Eu vorbesc direct cu directorul lor sportiv (n.a. – de la Lazio Roma), Igli Tare, cu care am o relație extraordinară.
L-am și întrebat… sunt niște ieșiri ale unor conducători… cu declarații. Eu, de 30 de ani, nu fac altceva decât să anunț când transferul e făcut 99,9%“, a spus Giovanni Becali, la Realitatea Sportivă.
Ianis Hagi poate rămâne la Rangers
Hagi este împrumutat de Genk la Rangers și scoțienii trebuie să plătească 5 milioane de euro pentru un transfer definitiv. Dacă inițial gruparea de pe Ibrox nu a fost sigură de decizie, se pare că Ianis are șanse mari să rămână la echipa lui Gerrard.
”Sunt încântat să lucrez în continuare cu el. Poate obține orice își dorește în timpul meciurilor. Este vorba doar despre a găsi clubul potrivit și cred că Rangers este acesta. Ne potrivim ideal cu cerințele lui actuale!", a comentat Michael Beale, secundul lui Stevie G.
3 goluri și două pase decisive și-a trecut Ianis în cont în 12 meciuri disputate pentru Rangers.
- Ianis Hagi are 21 de ani
- Fiul ”Regelui” e cotat la 4.5 milioane de euro
- 5 milioane de euro trebuie să plătească Rangers pentru transferul definitiv
- România - Canada e vineri, 5 septembrie, de la ora 21:00, LIVE pe Antena 1 şi în AntenaPLAY
- Aplicaţia Antena Sport poate fi descărcată gratuit acum din AppStore şi GooglePlay
- Prima reacţie a lui Ianis Hagi după ce a semnat cu Alanyaspor şi a fost prezentat oficial!
- Ianis Hagi, dorit de Dinamo Kiev! Dezvăluirea selecţionerului Mircea Lucescu
- Carlo Ancelotti a reacţionat după declaraţiile lui Neymar! De ce nu l-a convocat la naţionala Braziliei
- Ianis Hagi, propus la Legia încă de dinainte de venirea lui Edi Iordănescu! Un alt transfer a blocat mutarea
- Lovitură pentru Radu Drăgușin! Tottenham nu l-a inclus în lotul pentru Champions League