Guardiola a donat recent 918,000 de lire sterline în lupta contra Covid-19 în Spania, iar acum are un mesaj pentru fanii lui Manchester City: ”Ne lipsește viața pe care am avut-o acum câteva săptămâni, dar acum e momentul să ascultăm și să urmăm sfaturile medicilor”.
Pep Guardiola: ”Vom reveni mai puternici, mai amabili și … mai grași”
”Voi sunteți familia mea din fotbal și facem tot posibilul pentru a vă simți bine. Vom reveni mai puternici, mai amabil și …. mai grași”, a spus Guardiola.
Pep a oferit un mesaj video în timp ce clubul a dedicat pe site o secțiune specială pentru suporteri, acolo unde se vor posta ultimele noutăți în acest timp cât nu se joacă fotbal.
- Pep Guardiola, mesaj special pentru fanii lui Manchester City
- Guardiola a donat bani în lupta contra Covid-19 în Spania
- Manchester City a lansat o secțiune specială pe site pentru fani
- Norvegia - Franţa e vineri, de la ora 22:00, LIVE pe Antena 1 şi AntenaPLAY
- Senegal - Irak e vineri, de la ora 22:00, LIVE pe Antena 3 CNN şi AntenaPLAY
- Cu cine ar putea semna Răzvan Lucescu! Antrenorul român a pregătit în trecut o rivală a acestei echipe
- “Lovitură pe piața transferurilor”. Georgi Milanov și-a găsit echipă după ce a plecat de la Dinamo
- Unde a ajuns să antreneze Devis Mangia, fostul antrenor al Universității Craiova
- Zeljko Kopic, pe lista unui club din străinătate. Fostul antrenor de la Dinamo poate înlocui un campion mondial
- Campionatul Mondial 2026 | Rezultate, program şi clasamente de la turneul final din Statele Unite, Canada şi Mexic

































