Coechipierii de la Partizani Tirana, acolo unde este împrumutat, l-au considerat vinovat pentru situaţia creată. Au decis să îi aplice o corecţie fundaşului de 25 de ani. Românul a dezminţit faptul că a fost bătut de colegi.
„Am coronavirus, este adevărat, dar sunt acasă, nu sunt internat la spital. Sunt însă în șoc, mă sună toată lumea să mă întrebe dacă e adevărată treaba cu bătaia. Nu e adevărat. Nu e nimeni în arest, nu a fost nicio bătaie. Ne-am certat doar pe un grup de WhatsApp legat de campionat", a spus fotbalistul pentru gsp.ro.
Cine este Deian Boldor
Jucătorul care a adunat 9 selecţii sub tricolor, la echipa naţională de tineret.
Timişoreanul de 25 de ani a fost împrumutat de Hellas Verona la Partizan. Cariera şi-a început-o la AS Roma şi a mai jucat pentru Pescara, Bologna şi Montreal Impact.
- Reacţia lui Deian Boldor, după ce s-a spus că ar fi fost bătut de colegi
- Boldor are coronavirus
- Românul joacă la Partizani Tirana
- NBA și NHL se văd live exclusiv în AntenaPLAY
- Liga Campionilor Asiei şi Liga Campionilor Asiei 2 sunt live în AntenaPLAY
- Presa din Italia, dură cu Inter după remiza de la Florența: „Nu mai știe să câștige”
- Final dramatic pentru Răzvan Lucescu. A pierdut în minutul 90+5
- Lionel Messi, gol din lovitură liberă într-un „thriller” cu 5 goluri în Major League Soccer! L-a depășit pe marele Pele
- Echipa lui Reghecampf, eliminată dramatic din Liga Campionilor Africii. A primit golul decisiv la ultima fază
- Nota luată de Dennis Man după ce a fost schimbat la pauza meciului Telstar – PSV
































