Măsura a fost luată de toate cluburile importante din Europa, așa că atacantul naționalei anticipează ceva similar și la clubul din Championship.
George Pușcaș: ”Deocamdată nu s-a luat vreo decizie”
”Deocamdată nu s-a luat o hotărâre, doar se vorbeşte, cum se vorbeşte peste tot. Ba de tăierea salariilor, ba de alte multe chestii… dar nu s-a luat o decizie.
Nici de reluarea campionatului nu ni s-a zis nimic. E greu să pui o dată deocamdată. Probabil ar trebui să mai treacă ceva timp”, a declarat Pușcaș pentru Telekom Sport.
Pușcaș își dorește să revină la antrenamente
George Pușcaș s-a autoizolat în casă și se antrenează din greu pentru a rămâne la o formă fizică excelentă. El abia așteaptă să se termine pandemia și să revină la antrenamente.
"Voi merge la antrenament şi mă voi antrena cu colegii, asta îmi lipseşte cel mai mult şi asta am în gând să fac. Plus meciurile, acestea sunt cele mai importante”, a spus Pușcaș pentru sursa citată.
- Pușcaș se antrenează în casă pe timpul pandemiei
- Atacantul lui Reading a vorbit despre reluarea meciurilor
- Pușcaș își dorește să revină cât mai curând la antrenamente
- NBA și NHL se văd live exclusiv în AntenaPLAY
- Liga Campionilor Asiei şi Liga Campionilor Asiei 2 sunt live în AntenaPLAY
- Dennis Man, la un pas de istorie alături de PSV Eindhoven! Ce record poate stabili gruparea lui Peter Bosz
- “Îmi lipseşte” Fără echipă de la despărţirea de Legia Varşovia, Edi Iordănescu a spus unde vrea să antreneze!
- Nicolae Stanciu a “rupt blestemul”. Mijlocașul a marcat după 7 luni de secetă chiar în fața fostei echipe
- Ce face azi arbitrul „bandit” care a eliminat Italia de la Mondialul din 2002 și a fost închis pentru trafic de droguri
- O nouă tragedie în familia lui PAOK Salonic. Un suporter, ucis după ce a fost înjunghiat pe stradă
































