VIDEO | Cum se distrează Kevin-Prince Boateng în timpul pandemiei de coronavirus

Antena Sport Publicat: 31 martie 2020, 4:35

Comentarii
VIDEO | Cum se distrează Kevin-Prince Boateng în timpul pandemiei de coronavirus

VIDEO | Cum se distrează Kevin-Prince Boateng în timpul pandemiei de coronavirus

Boateng și-a făcut propriul club de dans în casă alături de soție și copilul lor. Clipul video a apărut pe twitter și a devenit viral în rândul fanilor.

ARTICOLUL CONTINUĂ DUPĂ RECLAMĂ

Kevin-Prince Boateng a jucat pentru 12 echipe în carieră

Ajuns la 33 de ani, Kevin-Prince Boateng a jucat pentru 12 echipe de-a lungul carierei sale. A debutat la Hertha, în 2005, după care a ajuns la Tottenham, Borussia Dortmund (împrumutat), Portsmouth și apoi la AC Milan.

În La Liga a evoluat pentru Las Palmas un sezon, pentru ca apoi să revină în Bundesliga la Eintracht Frankfurt. După experiența de la Frankfurt, Boateng s-a transferat la Sassuolo, ca mai apoi să fie împrumutat jumătate de an la Barcelona, cea mai importantă formație din CV-ul său. În vara lui 2019 a ajuns la Fiorentina, iar din ianuarie este împrumutat de clubul din Firenze la Beșiktaș, în Turcia.

Reclamă
Reclamă
Înapoi la Homepage
Reclamă
Recomandări

Cine va câştiga titlul în Premier League, în acest sezon?

Vezi rezultatele

Loading ... Loading ...
Citește și:
21:01

LIVE TEXTDinamo – Rapid 0-0. Doar 10.000 de fani la derby-ul de pe Arena Naţională. Moment special pentru Mircea Lucescu

20:55

David Popovici a câștigat a cincea medalie la Naționalele de Natație. Singura probă în care campionul nu a luat aur

20:55

Torino – Inter 2-2. Gazdele revin de la 0-2, Chivu are nevoie de victorie cu Parma pentru titlu

20:53

VideoJurnal Antena Sport | Alergare cu soare

20:51

VideoJurnal Antena Sport | Campion de toţi fanii

20:46

Întâlnire de gradul III pentru viitorul FCSB-ului! Becali vrea să-l convingă luni pe noul antrenor

1 VIDEONebunie totală în Anglia! Au promovat în minutul 90+13, după ce fanii adverşi au sărbătorit pe teren cu 8 minute mai devreme 2 Scandal între Alex Chipciu şi un fost angajat de la CFR Cluj: “Ai uitat când v-am împărțit prima mea de 3.000 de euro?” 3 Anunţul lui Gigi Becali despre viitorul antrenor al FCSB-ului: “Bat palma cu el şi mă ţin de cuvânt” 4 Acuzaţii grave după CFR Cluj – U Cluj 1-0: “Cred că din cască i-au spus! Cum se poate aşa ceva?” 5 Salariu de 30.000 de euro pentru Daniel Pancu. Antrenorul e gata să semneze: “E un fenomen” 6 Mesajul postat de Elias Charalambous, după ce Gigi Becali a anunţat că-l aşteaptă la FCSB: “Caracterul face diferenţa”
Citește și