VIDEO | Debut negru pentru Alibec la Kayserispor! Săpunaru a fost eliminat, iar echipa sa a fost umilită pe teren propriu

Silviu Corneanu Publicat: 17 octombrie 2020, 14:55

SportPictures / Razvan Pasarica/SPORT PICTURES via Hepta

Denis Alibec a debutat la Kayserispor

Cristi Săpunaru a fost eliminat în minutul 76 al partidei după o intrare cu talpa la un adversar, la marginea terenului.

• Vezi AICI VIDEO cu golurile din Kayserispor – Sivasspor și eliminarea lui Săpunaru

Alibec a debutat la Kayserispor

Denis Alibec și-a făcut și el debutul la Kayserispor. Atacantul roâmân a intrat pe teren în minutul 66 al partidei, dar, din păcate pentru el, nu și-a putut ajuta echipa.

Kayserispor a pierdut cu scorul de 1-3, pe teren propriu, în fața celor de la Sivasspor, și se află pe locul 12 în clasament, cu 6 puncte din 5 meciuri disputate. Oaspeții au ratat și un penalty în minutul 98 al meciului.

Ce rezultat obţine România cu Slovacia?

Live Antena Sport

23:55 24 iun.

Croaţia – Italia 1-1 şi Albania – Spania 0-1. Italienii s-au calificat dramatic în optimi! Croaţia, şanse mari să fie eliminată

23:39 24 iun.

Luka Modric, în lacrimi după ce a marcat în Croaţia – Italia! Recordul spulberat de starul lui Real Madrid

22:49 24 iun.

FotoIvana Knoll a încins atmosfera la Croaţia – Italia! Apariţie „fierbinte”, cu care a atras toate privirile

22:40 24 iun.

Universitatea Craiova a învins-o pe Legia Varşovia în stagiul de pregătire din Austria! Mihai Căpăţână a înscris cu un şut superb

22:27 24 iun.

Starul Belgiei, obiectiv uriaş la EURO 2024: „Vreau să câştig turneul!” Mesajul categoric înaintea duelului decisiv cu Ucraina

1 VIDEOLando Norris va pleca din pole position position în Marele Premiu de Formula 1 al Spaniei. Verstappen pe 2, Hamilton pe 3 2 VIDEODavid Popovici s-a calificat în finala probei 100 de metri liber, în direct pe Antena 3 CNN şi în AntenaPLAY (miercuri, 19:52) 3 Belgia – România 2-0. „Tricolorii” au rămas pe primul loc în „grupa morţii” de la EURO 2024. Tielemans şi De Bruyne au marcat 4 VIDEODavid Popovici a câştigat medalia de aur în „proba regină” a nataţiei, la Campionatele Europene de nataţie. Cursă colosală 5 Portugalia – Cehia 2-1. Portughezii au marcat golul victoriei în prelungirile meciului. Debut cu dreptul pentru Ronaldo la EURO 6 Ce cotă incredibilă are România la calificarea în „optimile” EURO 2024. Tricolorii, lideri în Grupa E după ce au umilit Ucraina