Închide meniul

VIDEO | Nicolae Stanciu, idol la Slavia Praga! Gestul făcut de coechiperii săi

Antena Sport Publicat: 25 iunie 2020, 12:28

Comentarii
VIDEO | Nicolae Stanciu, idol la Slavia Praga! Gestul făcut de coechiperii săi

Nicolae Stanciu, idol la Slavia Praga! Gestul făcut de coechiperii săi

Stanciu a fost unul dintre remarcații de la Slavia, iar coechiperii îl adoră. El este îmbrățișat și chiar sărutat de unul dintre colegii săi. Mijlocașul român a evoluat 88 de minute în duelul cu Plzen, unicul gol al Slaviei fiind înscris de Petr Sevcik, în minutul 69.

ARTICOLUL CONTINUĂ DUPĂ RECLAMĂ

Nicolae Stanciu a sărbătorit cu fumigene titlul câștigat

Slavia Praga a câştigat un nou titlu de campioană şi a fost nebunie pe străzile din capitala Cehiei. Fanii au petrecut alături de jucători cu torţe şi fumigene.

Totul s-a petrecut în aer liber, astfel că clubul lui Nicolae Stanciu a ţinut să explice faptul că bucuria fără margini nu poate fi pedepsită.

Reclamă
Reclamă

Slavia Praga a cucerit al şaselea titlu din Cehia, după cele din 1995-96, 2007-08, 2016-17 şi 2018-19. La acestea, se adaugă cele 13 titluri din Cehoslovacia.

Înapoi la Homepage
Reclamă
Recomandări

Pe cine vrei selecţionerul României?

Vezi rezultatele

Loading ... Loading ...
Citește și:
0:21
Mihai Teja rămâne cu picioarele pe pământ după remiza cu CFR Cluj: „Ne mișcăm ca broasca țestoasă”
0:01
Andrea Mandorlini a uimit pe toată lumea, după ce CFR s-a încurcat din nou: “Nu e o tragedie”
23:44 13 sept.
Alin Fică, detalii despre transferul picat la Rapid. A dat cărțile pe față după 1-1 cu Metaloglobus
23:29 13 sept.
Metaloglobus – CFR Cluj 1-1. Continuă criza pentru ardeleni! Toate golurile marcate din penalty
23:13 13 sept.
Vladislav Blănuță, tratament “rece” din partea propriilor colegi după debutul la Dinamo Kiev: “Nu e prea bine”
22:36 13 sept.
Bayern Munchen n-a avut milă în meciul cu Hamburg. Bavarezii au făcut “manita”
1 Cristi Chivu şi Igor Tudor, direct în cărţile de istorie! Nu s-a mai întâmplat asta de 51 de ani în Juventus – Inter 2 Nota primită de Cristi Chivu, după Juventus – Inter 4-3. Italienii au dat verdictul 3 România şi-a aflat posibilele adversare din Nations League! “Tricolorii” sunt în urna a treia 4 FotoInterdicţia care l-a adus pe Valentin Ceauşescu la Steaua: “Nu ajungea să câştige Cupa Campionilor” 5 Ianis Hagi a debutat la Alanyaspor. A adunat primele minute împotriva echipei lui Marius Ștefănescu 6 FotoAccidentare horror a fostului dinamovist Josue Homawoo în secunda 8: “Nu am mai văzut niciodată aşa ceva”
Citește și