Şumudică spune că a făcut 12 teste pentru coronavirus în Turcia şi chiar a făcut haz de necaz.
"Am 12 teste făcute până acum. În Turcia se fac teste la fiecare două zile, înainte de joc. În nara dreaptă nu cred că mă mai înfund în viaţa mea, nu ştiu cum mă bunghesc ăia. Îmi bagă numai în nara dreaptă şi se opresc prin sinusuri. Voia să vină un băiat de la securitate cu pistolul că m-a văzut că plâng, dar i-am zis că e de la beţişoare, nu m-a supărat nimeni.
În Turcia e totul ok, n-a mai fost niciun caz în primele 3 ligi de câteva săptămâni. Într-un oraş precum Gaziantep, e uimitor că n-am văzut niciun om care să nu aibă mască", a spus Marius Şumudică la sosisrea în ţară.
Şumudică a ajuns cu două ore întârziere în România
Şumudică a ajuns cu două ore întârziere în România, dar s-a consolat că nu va mai sta 14 zile în carantină.
"Azi de dimineaţă am primit un telefon de la firma cu care călătoresc mereu si m-au întrebat daca pot veni să mă ia. Au avut nişte probleme tehnice şi am venit cu altă aeronava. Am întârziat vreo două ore, dar mă bucur că am ajuns la familie. Mă gândesc la cele 3 săptămâni de vacanţă, sper să le petrec ok şi să n-am vreo surpriză ţinând cont de ce se întâmplă în România şi Europa la ora actuală", a mai spus Marius Şumudică.
- Marius Şumudică s-a întors în România
- Dezvăluiri despre măsurile luate de turci
- Câte teste de Covid a făcut
- NBA și NHL se văd live exclusiv în AntenaPLAY
- Aplicaţia Antena Sport poate fi descărcată gratuit acum din AppStore şi GooglePlay
- Surpriză de proporţii: Xabi Alonso se pregăteşte să-l antreneze pe Radu Drăguşin. Cine face anunţul
- Brahim Diaz, mesaj de la prim-ministrul Marocului după penalty-ul din finala AFCON: “Ai intrat în inimile lor”
- Gata, Nicolae Stanciu a semnat. Clubul cu care a bătut palma
- Cristi Chivu a bătut palma cu jucătorul înainte de Dinamo Zagreb – FCSB. Transfer de 4,5 milioane de euro
- Roberto Mancini, umilit de Cosmin Contra în Cupa Qatarului

































