Zidane și-a achiziționat o nouă casă în Madrid, fiind văzut de vecini că a plecat în data de 14 sau 15 martie. Din acel moment, ”Zizou” a stat alături de familie acasă și nu s-a mai deplasat altundeva. Însă pentru acest ”incident”, Zidane ar putea primi o amendă din partea clublui, care a insistat ca toți angajații să respecte cu strictețe regulile.
Spania, a treia cea mai afectată țară din lume de Covid-19
Spania este a doua țară din Europa afectată de pandemia de coronavirus. Aproape 100,00 de oameni au fost confirmați cu noul coronavirus, numărul deceselor trecând pragul de 8,000.
În lume, pe primul loc se află Statele Unite cu peste 164,000 de cazuri, iar Italia este pe doi cu 101,739.
- Zidane și-a părăsit locuința pe 14 sau 15 martie
- Zidane a fost văzut de vecini în timp ce își muta lucrurile la noua casă
- Spania, a treia cea mai afectată țară din lume de Covid-19
- Ecuador - Germania e live pe Antena 1 şi AntenaPLAY, joi, de la ora 23:00
- Curacao - Coasta de Fildeş e live pe Antena 3 CNN şi AntenaPLAY, joi, de la ora 23:00
- “Lovitură pe piața transferurilor”. Georgi Milanov și-a găsit echipă după ce a plecat de la Dinamo
- Unde a ajuns să antreneze Devis Mangia, fostul antrenor al Universității Craiova
- Zeljko Kopic, pe lista unui club din străinătate. Fostul antrenor de la Dinamo poate înlocui un campion mondial
- Campionatul Mondial 2026 | Rezultate, program şi clasamente de la turneul final din Statele Unite, Canada şi Mexic
- Ofertă pentru Edi Iordănescu! Unde este dorit fostul selecționer după ce a refuzat CFR-ul


































