Închide meniul
Video

A marcat, dar n-a semnat

Antena Sport Publicat: 8 ianuarie 2021, 17:07 / Actualizat: 12 mai 2021, 12:54

Comentarii

Nici n-a semnat, ca a si marcat! Adi Popa a dat primul gol pentru Clinceni. Adi Popa a lasat-o pe Voluntari pentru Clinceni. Si brazilianul Eric s-a despartit azi de Voluntari.

ARTICOLUL CONTINUĂ DUPĂ RECLAMĂ
Reclamă
Înapoi la Homepage
Reclamă
Recomandări

Cine va câştiga derby-ul dintre FCSB şi CFR?

Vezi rezultatele

Loading ... Loading ...
Citește și:
17:49
VideoAntenaSport Update. Cele mai tari știri ale zilei de 26 ianuarie
17:48
La ce echipă din Formula 1 e dispus să investească Christian Horner, fostul șef de la Red Bull
17:47
Spectacol în prima repriză la Oțelul – Csikszereda! Gafă de Liga 3 și gol de Champions League
17:21
Fotbalistul de Mondial care nu știa regulile jocului! Cel mai bizar moment din istoria turneelor finale, sub ochii unui român 
17:17
Conducerea s-a ținut de cuvânt: Cătălin Cîrjan și-a prelungit contractul cu Dinamo. Clauza de reziliere fixată
17:15
Verdict final despre transferul lui Vladislav Blănuță la Dinamo. Răspunsul primit de „câini” de la UEFA
1 UPDATELIVEBLOG Mercato 2026. Cele mai importante transferuri din iarnă. AS Roma a transferat extrema lui Dan Șucu 2 Orașul comandat de Ceaușescu își scoate la licitație stadionul. Prețul de pornire e de sute de mii de euro 3 Adrian Porumboiu a dat verdictul în lupta la titlu din Liga 1. Echipa scoasă din calcule: “Nu o văd” 4 Transferul anunțat în direct, după FCSB – CFR Cluj 1-4: „Da, e adevărat” 5 Gigi Becali, anunț despre viitorul lui Elias Charalambous după ce FCSB a fost umilită de CFR Cluj 6 Prima măsură radicală anunţată de Gigi Becali după ce FCSB a fost umilită de CFR şi riscă să rateze play-off-ul!
Citește și