Este vorba despre Darius Olaru. Mijlocașul de 22 de ani are probleme medicale și nu va putea evolua în meciul din această seară. Din informațiile AntenaSport, locul său în primul 11 va fi luat de Olimpiu Moruțan, care va evolua pe poziția de inter dreapta.
Olaru se adaugă astfel pe lista accidentaților mai vechi care-i mai cuprinde pe Nedelcu, Filip și Oaidă. Ultimul a revenit la antrenamente, dar s-a reaccidentat.
Cum ar putea arăta FCSB cu Craiova
Mai mult ca sigur, poarta roș-albaștrilor va fi apărată de Vlad, iar în apărare vor juca Crețu, Miron, Cristea și Panțîru.
Mijlocul echipei, conduse și de această dată de Bogdan Vintilă, va fi asigurat de Moruțan, după cum spuneam mai sus, Popescu și Florin Tănase.
În atac, FCSB va miza pe Dennis Man, Adrian Petre și Florinel Coman.
Vlad – Crețu, Miron, Cristea, Panțîru – Moruțan, Popescu, Tănase – Man, Petre, Coman
- Craiova - FCSB, ora 21:00, live text pe antenasport.ro
- 4 jucători accidentați are FCSB, în acest moment
- Vintilă va fi pe banca roş-albaştrilor
- NBA și NHL se văd live exclusiv în AntenaPLAY
- Liga Campionilor Asiei şi Liga Campionilor Asiei 2 sunt live în AntenaPLAY
- Răzvan Burleanu a câștigat al patrulea mandat de președinte FRF. Cum au votat membrii. Toate rezultatele
- Gigi Becali l-a votat pe Ilie Drăgan şi merge la TAS! Avertisment pentru Burleanu: “Mi-a călcat demnitatea în picioare”
- Răzvan Burleanu l-a atacat pe Ilie Drăgan, după ce a câştigat un nou mandat de preşedinte FRF: “Cine e măscăriciul ăsta?”
- “Îmi vine să plâng!” Ilie Drăgan l-a făcut praf pe Răzvan Burleanu: “Comparăm cu ce se întâmplă în Iran! Dictatură”
- Scandal uriaş la alegerile FRF! Ilie Drăgan s-a revoltat şi e ţinut cu greu de bodyguarzi: “Ştiţi principiul votului secret?”































