"Îmi pare rău de acest club, e trist că lucrurile nu funcționează și nici nu pare să se schimbe ceva. Am văzut același stadion posomorât, cu aceleași vestiare care stau să pice pe tine, un teren groaznic.
Suporterii tot arată că le pasă de Dinamo, dar e nevoie de cineva să vină să salveze clubul", a spus Grozavu, pentru gsp.ro.
Dinamo – FCSB, joi, 20:00, live-text pe antenasport.ro
Dinamo a strâns doar 17 puncte și ocupă locul 7 în play-out, dar mai are două restanțe de jucat.
Până atunci, dinamoviștii vor juca în turul semifinalei Cupei României, în marele derby cu FCSB, joi, de la ora 20:00, live-text pe antenasport.ro.
- Fanii lui Dinamo vor un alt stadion
- Arena din Ştefan cel Mare e în paragină
- Sezonul din NBA se vede exclusiv în AntenaPLAY, începând cu 26 octombrie
- Aplicaţia Antena Sport poate fi descărcată gratuit acum din AppStore şi GooglePlay
- Ilie Stan depune plângere penală împotriva CJ Buzău. El și jucătorii își cer banii, după ce Gloria s-a desființat
- Rupt de beat, un căpitan de la o echipă din România a făcut accident la ora 4.16 dimineaţa. Cum l-au găsit poliţiştii
- Dorinel Munteanu, pe lista unei noi echipe. De ce depinde totul
- Adrian Mititelu regretă că investeşte la FCU: “Cea mai mare greșeală a vieții mele. Am distrus viața unor oameni”
- Fost antrenor al lui Cristiano Ronaldo, în România, în Liga 2, la Slatina! Cum este posibil
































