Închide meniul

Adrian Mihalcea pleacă de la Dinamo dacă nu câștigă meciul cu Viitorul! Cine îl va înlocui

Antena Sport Publicat: 2 iulie 2020, 14:20 / Actualizat: 12 mai 2021, 10:58

Adrian Mihalcea pleacă de la Dinamo dacă nu câștigă meciul cu Viitorul! Cine îl va înlocui

Adrian Mihalcea pleacă de la Dinamo dacă nu câștigă meciul cu Viitorul! Cine îl va înlocui

Potrivit Telekom Sport, Mihalcea va fi înlocuit cu Gigi Mulțescu, care va face echipă cu fiul său, Cătălin. Acesta este deja antrenor cu portarii la centrul de copii și juniori al lui Dinamo.

ARTICOLUL CONTINUĂ DUPĂ RECLAMĂ

Mihalcea, demis de Dinamo dacă nu câștigă cu Viitorul

Gigi Mulțescu ar reveni la echipă după o pauză de șapte ani. Chiar nu a câștigat vreun trofeu, acesta s-a specializat în a salva formațiile importante de la retrogradare. Ultima dată i-a pregătit pe cei de la Petrolul Ploiești, formație de la care a plecat în iulie 2019.

Mulțescu a pregătit-o pe Dinamo în trei rânduri: 1990-1991, 2008 și 2013. Experimentatul antrenor a antrenat de-a lungul carierei sale nu mai puțin de 20 de formații.

Înapoi la Homepage
Reclamă
Recomandări

În ce competiție europeană se va califica FCSB?

Vezi rezultatele

Loading ... Loading ...
Citește și:
Reclamă
22:50

LIVE SCOREReal Madrid – Juventus 0-0. Scor “alb” la pauza derby-ului din optimile Campionatului Mondial al Cluburilor

22:31

Cristi Chivu şi-a băgat jucătorii în şedinţă, după declaraţiile explozive ale lui Lautaro Martinez. Tensiuni uriaşe la Inter

22:22

O nouă surpriză colosală la Wimbledon 2025. Numărul 3 mondial, eliminat după un “thriller” de aproape 5 ore

21:38

Messi, numit de Ibrahimovic “o fantomă care joacă într-un circ”. Suedezul, critici dure pentru Inter Miami

21:32

Daniel Graovac a dezvăluit cine l-a convins să semneze cu FCSB: “Mi-a spus spus numai lucruri frumoase”

21:07

Prima reacţie a Irinei Begu după calificarea în turul 2 de la Wimbledon. Ce a spus despre viitoarea adversară

1 “A fost o momeală”. Marius Lăcătuş, prima reacţie după ce a aflat că Steaua nu va putea juca în Liga 1 2 Steaua nu va putea juca în Liga 1! Ce s-a întâmplat exact cu amendamentele din Legea Sportului 3 Cele mai tari transferuri din vara din 2025 | Florian Wirtz, transferat de Liverpool. Trent Alexander-Arnold, la Real Madrid 4 Veste tragică în fotbalul românesc. David Oprescu, jucătorul legitimat la CSM Slatina, a încetat din viaţă 5 FotoDinamo și-a prezentat echipamentul pentru sezonul viitor! Imagini cu noul tricou al „câinilor” 6 FCSB – Utrecht 3-1! Campioana, doar victorii în cantonamentul din Olanda! Politic, primul gol pentru roș-albaștri
Citește și