Iftime a recunoscut că, în situaţia în care îl va vinde pe Mario Dzugandzic pentru un milion de euro, îi va oferi 300.000 de euro lui Gigi Becali. Moldovenii vor avea însă încă o problemă: salariul lunar de 17.000 de euro al internaţionalului U21.
”Dacă voi obține pe Mario Dzugandzic suma pe care mi-o doresc eu și care este reală și în raport cu valoarea lui, adică un milion de euro, atunci îi voi face o ofertă lui Gigi Becali pentru Adrian Petre”, a spus, pentru gsp.ro, Iftime.
Cota lui Adrian Petre s-a prăbuşit
Mutarea la FCSB nu a fost una de bun augur pentru Petre nici din punct de vedere al cotei de piaţă, care i s-a prăbuşit cu 500.000 de euro în doar şase luni.
În momentul în care a venit la FCSB, Petre era cotat la 1.3 milioane de euro, iar acum valorează 800.000 de euro, conform site-ului de specialitate transfermarkt.com.
- Cota lui Adrian Petre a scăzut la 800.000 de euro
- Adrian Petre vrea să plece de la FCSB
- Sezonul din NBA se vede exclusiv în AntenaPLAY, începând cu 26 octombrie
- Aplicaţia Antena Sport poate fi descărcată gratuit acum din AppStore şi GooglePlay
- Ilie Stan depune plângere penală împotriva CJ Buzău. El și jucătorii își cer banii, după ce Gloria s-a desființat
- Rupt de beat, un căpitan de la o echipă din România a făcut accident la ora 4.16 dimineaţa. Cum l-au găsit poliţiştii
- Dorinel Munteanu, pe lista unei noi echipe. De ce depinde totul
- Adrian Mititelu regretă că investeşte la FCU: “Cea mai mare greșeală a vieții mele. Am distrus viața unor oameni”
- Fost antrenor al lui Cristiano Ronaldo, în România, în Liga 2, la Slatina! Cum este posibil


































