Orlando City este interesată de Florinel Coman, iar Atalanta şi Feyenoord îl au pe listă pe Dennis Man. Fostul patron al Vasluiului nu vede însa cum ar putea să dea Becali lovitura în plină pandemie.
Adrian Porumboiu: Cine ar fi tâmpitul să cumpere jucători acum
”Situația va fi tot la fel de dramatică și în fotbal. Cine se gândește că vor mai fi salariile din trecut sau că se vor vinde jucători ca înainte…
Cine ar fi tâmpitul ăla să cumpere jucători acum? Nu știi dacă are sau nu coronavirus… În mod realist, nu se pot întâmpla astfel de lucruri acum”, a spus Porumboiu, pentru TelekomSport.
”Acum nu e nicio problemă, chiar discut de doi jucători să îi vând, unul în America şi altul în Anglia, chiar la sumele alea”, a declarat Becali pentru Realitatea Plus, în urmă cu două zile.
Orlando City oferă 9 milioane de euro pentru Florinel Coman, jucător cu care americanii s-au înţeles deja pentru un contract pe 3 ani şi jumătate. De partea cealaltă, Becali a refuzat o propunere de 7 milioane de euro venită de la Feyenoord pentru Man.
- Gigi Becali are ofertă de la Orlando City pentru Florinel Coman
- Americanii s-au înţeles deja cu jucătorul de la FCSB
- Finanţatorul FCSB a refuzat o ofertă de 7 milioane de euro pentru Dennis Man
- Columbia - Portugalia e duminică, de la ora 02:30, pe Antena 1 şi AntenaPLAY
- Iordania - Argentina e duminică, de la ora 05:00, în direct pe Antena 1 şi AntenaPLAY
- Părinții și suporterii abuzivi de la meciurile de juniori, subiect de discuție în Comitetul Executiv FRF. Ce modificări apar
- Clubul din România a intrat în colaps! Au anunțat intrarea în insolvență
- Mihai Stoica, anunţul momentului la FCSB. Starul care are “ofertă pe bani mulţi”
- Un fotbalist a primit interzis în România! Motivul sancțiunii uluitoare dictate de Comisia de Disciplină
- Zeljko Kopic a revenit în România şi a oferit prima reacţie după despărţirea de Dinamo

































