Patronul FCSB primeşte o veste proastă chiar de la vărul său. Victor Becali spune că nimeni nu face oferte în acest moment.
”Nimeni, dar absolut nimeni nu face oferte în perioada asta. Noua ni s-a spus de foarte multe ori că se gândesc să termine campionatul ăsta, să treacă perioada asta, și după.
Acum nimeni nu se gândește la transferuri. Cred că multe cluburi și-au luat gândul de la transferuri anul acesta”, a anunțat Victor Becali la Digisport.
Man și Coman, monitorizaţi de echipe puternice
Patronul FCSB a anunțat în ultima vreme că a existat interes pentru Dennis Man din Italia, de la o echipă mare.Napoli și Milan sunt giganții din Serie A care s-au interesat ”perla” lui Becali, care vrea să încaseze 15 milioane de euro. Și pe Coman vrea să îl vândă tot în Serie A. Roma este echipa care s-a interesat de ”Mbappe”, iar prețul e mai mic: 10 milioane de euro plus 20% dintr-un viitor transfer.
- Afacerile lui Gigi Becali sunt în aer
- Ce se întâmplă cu Man şi Coman
- Anunţul la care patronul FCSB nu se aştepta
- Play-off-urile din NHL şi NBA sunt exclusiv în AntenaPLAY
- Campionatul Mondial de hochei e live în AntenaPLAY (15-31 mai)
- Scandal imens! Un bărbat ar fi bătut o fotbalistă după ce a intrat peste colegele ei când se schimbau în vestiar
- Valeriu Iftime dinamitează meciul cu FCSB. Declaraţia care îi va enerva teribil pe fanii bucureşteni
- Fostul jucător de la FCSB, dorit de Dinamo, s-a decis şi semnează
- Răsturnare de situaţie! Pancu spune că are o altă variantă, în afară de Rapid
- CFR Cluj a realizat primul transfer! Jucătorul cu origini româneşti a semnat


































