Steliano Filip a spus că a ales cu sufletul la Dinamo. Acesta susţine că a avut 3 oferte mai bune.
"Nu vreau să vorbesc după primul meci de probleme. Ştiu că este o situaţie dificilă. Am venit cu sufletul şi sper să pun umărul să o scoatem la capăt cu suporterii. Am mai avut cel puţin 3 oferte, toate mai bune ca aici", a spus Steliano Filip la Digisport, după Dinamo – Gaz Metan 2-1.
Steliano Filip anunţă că Dinamo se bate la playoff
Chiar dacă Dinamo are mari probleme financiare, Steliano Filip a anunţat că vrea să ducă echipa în playoff.
"Important e că am câştigat, aveam mare nevoie în cursa pentru playoff. Mă bucur că am revenit cu o victorie. Suntem jucători de valoare şi mă bucur că venit aici", a mai spus Steliano Filip.
- Dinamo - Gaz Metan 2-1
- Steliano Filip a revenit cu o victorie la Dinamo
- Franța - Spania e marți, de la 22:00, pe Antena 1 și AntenaPLAY
- Anglia - Argentina e miercuri, de la 22:00, pe Antena 1 și AntenaPLAY
- Vin banii la Universitatea Craiova! Ce se anunță după victoria din Supercupă: “Milioane de euro în plus”
- Greșeală de arbitraj în Supercupa României! Universitatea Craiova a avut un gol anulat eronat
- Steven Nsimba, mesaj de luptă după ce Universitatea Craiova a câștigat Supercupa: „Suntem mai puternici!”
- Filipe Coelho exultă, după ce a cucerit Supercupa cu Craiova: „Suntem o echipă de la magazioner și până la președinte”
- Întrebat despre plecările de la Universitatea Craiova, Alex Cicâldău a răspuns pe loc: „Să meargă la mai bine”

































