Anamaria Prodan, răspuns dur pentru Gigi Becali: ”Nu are nimic sfânt în el, totul este spoială!” 

Antena Sport Publicat: 28 ianuarie 2021, 9:37

Comentarii
Anamaria Prodan, răspuns dur pentru Gigi Becali: ”Nu are nimic sfânt în el, totul este spoială!” 

Anamaria Prodan și Laurențiu Reghecampf, la sosirea în România

Totul a plecat de la transferul lui Dennis Man la Parma. Anamaria Prodan susține că Gigi Becali este un om fals și spune că finanțatorul de la FCSB l-a obligat pe Dennis Man să rupă contractul cu ea.

ARTICOLUL CONTINUĂ DUPĂ RECLAMĂ

Eu nu mai pot să lucrez cu Gigi pentru că este dezamăgirea mea. El nu are nimic sfânt în el, totul este spoială. Este un om de afaceri care trădează și face rău. Eu când spun lucrurile astea mi le asum. 

Gigi, dacă avea demnitate, nu avea cum să oblige jucătorul să rupă contractul cu mine. Dumnezeu nu lasă nimic nepedepsit pe pământ, cum nu a lăsat nici la Giovanni”, a declarat Anamaria Prodan pentru Pro X. 

Anamaria Prodan, atac la Gigi Becali

Anamaria Prodan susține că ea și soțul său, Laurențiu Reghecampf, l-au ajutat pe Gigi Becali pe când acesta era în închisoare.

Am văzut declarațiile, ce aș putea să spun? Doar că sunt atât de dezamăgită și am un gust amar. Într-adevăr, tot ceea ce mi-au spus oameni foarte importanți din presă, din sport s-a adeverit. Mi-aduc aminte și zâmbesc cum îi luam apărare lui Gigi Becali și spuneam că e foarte corect.

Reclamă
Reclamă

Aș vrea să-mi mențin părerea, dar ceea ce a făcut și cum a reacționat arată că e foarte mic și arată că n-o să mai existe nimic din partea mea, niciun transfer. Eu l-am ajutat pe omul ăsta incredibil și când era la pușcărie, poate n-a știut nimeni niciodată că atunci eu și soțul meu am avut grijă să nu se aleagă praful, am adus jucători și n-am cerut niciun comision.

Nu le-am luat comision, pentru că știam că e în pușcărie. I-am vândut pe milioane, zeci și zeci de milioane, jucători în ultimele 6 luni și puteam să-i iau eu liberi de contract, Bourceanu, Popa, Szukala, Sânmărtean. N-am făcut niciodată așa ceva. I-am adus milioane pe ei! Deci eu pentru Gigi Becali am fost atât de dreaptă și atât de corectă încât sunt foarte mândră”, a mai spus Anamaria Prodan.

  • AS.ro LIVE, emisiunea moderată de Cătălin Oprişan, este LIVE de luni până vineri, de la ora 10:30, pe pagina www.as.ro/live, dar și pe Facebook/AntenaSport și Youtube/Antenasport. Edițiile integrale pot fi urmărite pe antenaplay.ro.
Reclamă
Înapoi la Homepage
Reclamă

Va califica Gică Hagi România la EURO 2028?
Loading ... Loading ...
Citește și:
11:41

“Am părut amatori”. Gicu Grozav, discurs furibund după eşecul cu FCSB. Mesaj dur pentru coechipierii de la Petrolul

11:32

PAOK – OFI Creta, finala Cupei Greciei (LIVE VIDEO 20:30, AntenaPLAY). Răzvan Lucescu visează la un trofeu în memoria tatălui său

11:26

Jannik Sinner, mesaj de clasă după ce Carlos Alcaraz a anunţat că e OUT de la Roland Garros: “Tenisul are nevoie de el”

11:20

CFR Cluj – U Cluj LIVE TEXT (20:30). Derby “de foc” în Gruia. Echipele probabile

11:04

Mesajul postat de Elias Charalambous, după ce Gigi Becali a anunţat că-l aşteaptă la FCSB: “Caracterul face diferenţa”

10:52

O legendă a lui Real Madrid spune “pas” revenirii lui Jose Mourinho pe Bernabeu: “Nu mai e la apogeul său”

1 Gigi Becali îi prelungește contractul, după FCSB – Petrolul 3-1: „E mai bun decât înainte” 2 Adrian Ilie s-a decis! Anunțul făcut de “Cobra” despre venirea mult dorită de Gigi Becali la FCSB 3 “Va fi cel mai mare jucător al României!” Mircea Lucescu i-a simţit valorea, despre cine este vorba 4 FIFA a decis! Ce se întâmplă cu înlocuirea Iranului cu Italia la Campionatul Mondial din vară 5 Salariu de 30.000 de euro pentru Daniel Pancu. Antrenorul e gata să semneze: “E un fenomen” 6 Andrei Nicolescu a făcut anunțul cu privire la viitorul lui Zeljko Kopic la Dinamo: „Vom accepta să plece”
Citește și