Închide meniul

Anamaria Prodan, răspuns dur pentru Gigi Becali: ”Nu are nimic sfânt în el, totul este spoială!” 

Antena Sport Publicat: 28 ianuarie 2021, 9:37

Comentarii
Anamaria Prodan, răspuns dur pentru Gigi Becali: ”Nu are nimic sfânt în el, totul este spoială!” 

Anamaria Prodan și Laurențiu Reghecampf, la sosirea în România

Totul a plecat de la transferul lui Dennis Man la Parma. Anamaria Prodan susține că Gigi Becali este un om fals și spune că finanțatorul de la FCSB l-a obligat pe Dennis Man să rupă contractul cu ea.

ARTICOLUL CONTINUĂ DUPĂ RECLAMĂ

Eu nu mai pot să lucrez cu Gigi pentru că este dezamăgirea mea. El nu are nimic sfânt în el, totul este spoială. Este un om de afaceri care trădează și face rău. Eu când spun lucrurile astea mi le asum. 

Gigi, dacă avea demnitate, nu avea cum să oblige jucătorul să rupă contractul cu mine. Dumnezeu nu lasă nimic nepedepsit pe pământ, cum nu a lăsat nici la Giovanni”, a declarat Anamaria Prodan pentru Pro X. 

Anamaria Prodan, atac la Gigi Becali

Anamaria Prodan susține că ea și soțul său, Laurențiu Reghecampf, l-au ajutat pe Gigi Becali pe când acesta era în închisoare.

Am văzut declarațiile, ce aș putea să spun? Doar că sunt atât de dezamăgită și am un gust amar. Într-adevăr, tot ceea ce mi-au spus oameni foarte importanți din presă, din sport s-a adeverit. Mi-aduc aminte și zâmbesc cum îi luam apărare lui Gigi Becali și spuneam că e foarte corect.

Reclamă
Reclamă

Aș vrea să-mi mențin părerea, dar ceea ce a făcut și cum a reacționat arată că e foarte mic și arată că n-o să mai existe nimic din partea mea, niciun transfer. Eu l-am ajutat pe omul ăsta incredibil și când era la pușcărie, poate n-a știut nimeni niciodată că atunci eu și soțul meu am avut grijă să nu se aleagă praful, am adus jucători și n-am cerut niciun comision.

Nu le-am luat comision, pentru că știam că e în pușcărie. I-am vândut pe milioane, zeci și zeci de milioane, jucători în ultimele 6 luni și puteam să-i iau eu liberi de contract, Bourceanu, Popa, Szukala, Sânmărtean. N-am făcut niciodată așa ceva. I-am adus milioane pe ei! Deci eu pentru Gigi Becali am fost atât de dreaptă și atât de corectă încât sunt foarte mândră”, a mai spus Anamaria Prodan.

  • AS.ro LIVE, emisiunea moderată de Cătălin Oprişan, este LIVE de luni până vineri, de la ora 10:30, pe pagina www.as.ro/live, dar și pe Facebook/AntenaSport și Youtube/Antenasport. Edițiile integrale pot fi urmărite pe antenaplay.ro.
Reclamă
Înapoi la Homepage
Reclamă
Recomandări

Care este cel mai în formă jucător al lui Dinamo?

Vezi rezultatele

Loading ... Loading ...
Citește și:
19:23
Ce pedepse au primit Dinamo și Universitatea Craiova, după incidentele de la finalul derby-ului
18:55
Cristiano Bergodi, prima reacție după ce și-a aflat suspendarea: „O decizie corectă. Mă simt român”
18:43
Dani Coman a scăpat „ieftin”, după scandalul cu Radu Petrescu. Sancțiunea primită de oficialul lui FC Argeș
18:15
Kylian Mbappe avertizează înainte de returul Real Madrid – Benfica: “Să nu vină pe Bernabeu! Nu merită”
18:05
Ce suspendări au primit Cristiano Bergodi și Andrei Cordea, după scandalul uriaș din CFR Cluj – U Cluj
18:00
VIDEOGeorge Russell, cel mai rapid pilot în prima zi de teste din Bahrain! Piloţii revin joi dimineaţă pe circuit (09:00)
1 N-a stat pe gânduri! Jucătorul care a fost dorit de Rapid şi Craiova, dar a semnat cu FCSB 2 Sorana Cîrstea, victorie uriașă la Dubai. Românca a învins în doar 69 de minute favorita 10 a competiției 3 Foto“Plătesc ca să concurez pentru România!” Julia Sauter muncea la o firmă de catering. Cum le-a cerut ajutor românilor 4 Specialiştii au dat verdictul: ce şanse mai are FCSB să prindă play-off-ul, cu 3 etape rămase de disputat 5 Cine sunt Mihai Tentea și George Iordache, românii care au înregistrat un rezultat istoric la Jocurile Olimpice 6 EXCLUSIVE rezervă la FCSB, dar va fi convocat la naţionala României pentru barajul crucial cu Turcia
Citește și