Bogdan Stelea a rupt legătura cu Generația de Aur: ”Nu o să mai lucrez cu foști colegi de la națională”

Antena Sport Publicat: 3 aprilie 2020, 11:04

Comentarii
Bogdan Stelea a rupt legătura cu Generația de Aur: ”Nu o să mai lucrez cu foști colegi de la națională”

Bogdan Stelea a rupt legătura cu Generația de Aur: ”Nu o să mai lucrez cu foști colegi de la națională”

Google News As.roAdaugă-ne ca sursă preferată în Google

Stelea a lucrat la FC Viitorul cu Gică Hagi, dar acum susține că nu mai intenționează să repete acest lucru: ”Nu o să mai lucrez cu foști colegi de la națională. Asta am decis când am plecat de la Viitorul. E mai bine așa, nu trebuie să te implici într-o afacere când ești implicat emoțional cu colegii tăi. Se amestecă lucrurile și nu e bine”, a declarat Stelea pentru ProSport.

ARTICOLUL CONTINUĂ DUPĂ RECLAMĂ

Bogdan Stelea este în izolare la domiciliu

Bogdan Stelea este acasă, în București, și stă în izolare la domiciliu din cauza pandemiei de Covid-19. În România, s-au confirmat peste 3,000 de cazuri cu noul coronavirus.

”E foarte ciudat în izolare, dar m-am obișnuit. Îmi fac singur de mâncare, dar uneori și comand. Alerg dimineața la 6.30 pe lângă Parcul Herăstrău, în zona de nord a Capitalei. 

Am chef de antrenat, îmi plac să antrenez inclusiv copii. Când e vorba de fotbal, am răbdare foarte mare. Nu-mi place și nu am răbdare cu oamenii care nu îmi impun chestii fără logică”, a mai spus Stelea pentru sursa citată.

Reclamă
Reclamă
Înapoi la Homepage
Reclamă
Recomandări

Va trece Sorana Cîrstea de sferturile de finală ale unui Grand Slam?
Loading ... Loading ...
Citește și:
16:42

Cazierul îi dă bătăi de cap înainte de Cupa Mondială! Un elveţian are probleme cu viza şi nu a putut pleca cu echipa în SUA

16:36

Sorana Cîrstea a făcut anunţul despre retragere, după parcursul excelent de la Roland Garros: “A fost un turneu grozav”

16:33

Ștefan Târnovanu, la un pas de transferul într-un campionat puternic! Ce club a pus ochii pe portarul FCSB

15:40

Darius Olaru l-a sunat pe Gigi Becali după victoria FCSB-ului cu Dinamo şi a avut o dorinţă clară

15:33

Echipa din Turcia care negociază transferul lui David Matei

15:12

NEWS ALERTPlecat de la Dinamo şi dorit de FCSB, Kennedy Boateng a semnat

1 E oficial! Andrei Coubiș a semnat pe 3 ani. Pe ce bani s-a făcut mutarea: “S-a emis factura” 2 Ioan Ovidiu Sabău s-a înţeles cu clubul şi revine pe banca tehnică! 3 Fundaşul pe care FCSB îl transferă: “Aproape rezolvat”! Anunţ şi despre Kennedy Boateng 4 Se face transferul lui Lindon Emerllahu la FCSB? Fotbalistul a dat răspunsul la ofertă 5 Salariu de 1.500.000 de dolari pentru Assad Al-Hamlawi. Clubul uriaş care îl transferă! 6 NEWS ALERTOFICIAL | Bombă în Liga 1. Internaţionalul român fost la FCSB a semnat cu o rivală
Citește și