După numai 18 minute, acesta a acuzat dureri musculare la piciorul drept şi Ilie Poenaru nu a stat pe gânduri: l-a înlocuit cu Robert Ion.
De specificat e şi faptul că acesta a jucat pe postul de mijlocaş central. Acesta este şi motivul pentru care Mihai Stoica îl place pe fundaşul central de 26 de ani.
Alexandru Albu este jucătorul celor de la Concordia Chiajna
Albu aparţine de Concordia Chiajna, dar în acest moment evoluează pentru Clinceni. Jucătorul a reuşit chiar o dublă în victoria celor de la Clinceni cu Iaşi, scor 3-1.
Născut la Bucureşti, Alexandru Albu şi-a făcut junioratul la Unirea Urziceni, de unde a trecut la Concordia Chiajna. Acesta a evoluat pentru echipa mare în peste 100 de partide, iar la începutul acestui an a fost împrumutat la Academica Clinceni.
- Alexandru Albu e dorit la FCSB de Mihai Stoica
- Fundaşul aparţine de Concordia Chiajna
- Play-off-ul din NHL e exclusiv în AntenaPLAY
- Cursa Marelui Premiu al Principatului Monaco e duminică, 7 iunie, de la ora 15:45, live în AntenaPLAY
- Ioan Ovidiu Sabău s-a înţeles cu clubul şi revine pe banca tehnică!
- Jucătorul de Champions League şi-a anunţat plecarea de la Dinamo
- A impresionat în Liga 1 şi poate intra în istoria clubului. Ofertă remarcabilă primită: “Am avut discuţii”
- Dinamo încearcă marea lovitură: negociază cu internaţionalul român de mai multe luni
- Cristiano Bergodi taie în carne vie: jucătorii care nu mai sunt doriţi la U Cluj































