Ce transfer a făcut CFR-ul! Debeljuh l-a făcut uitat pe Ţucudean. Prestaţie de gală cu Dinamo Zagreb

De Antena Sport
Publicat: 26 august 2020, 20:20
Actualizat: 12 mai 2021, 9:38

Gabriel Debeljuh l-a făcut deja uitat pe George Ţucudean. Atacantul croat a fost cel mai bun jucător al CFR-ului în partida cu Dinamo Zagreb.

Facebook CFR Cluj

Atacantul care i-a fost propus şi lui Gigi Becali şi care a semnat până la urmă cu CFR Cluj a avut o prestaţie excelentă în partida cu Dinamo Zagreb.

Debeljuh a obţinut un penalty şi a marcat golul care a trimis meciul în prelungiri. În minutul 51, Debeljuh a obţinut o lovitură de la 11 metri.

Din păcate pentru campioană, Deac a ratat. Când toată lumea se gândea că aventura campioanei României în Liga Campionilor se va încheia, Debeljuh a egalat în minutul 90+3 şi a trimis meciul în prelungiri.

Mihai Petre, la AS.ro LIVE

Cornel Dinu, legendă Dinamo
Fotbal intern • 19 ian., 18:44
”Ce a găsit Cristi Balaj l-a speriat pur și simplu!” Fosta conducere de la CFR Cluj, făcută praf de Cornel Dinu: ”Are mari probleme financiare! Contracte neconforme cu valoarea jucătorilor!”
Dan Petrescu
Fotbal intern • 18 ian., 17:56
CFR Cluj, un nou transfer înaintea derby-ului cu FCSB. Dan Petrescu a adus 4 jucători noi la echipă în această iarnă
Gigi Becali a făcut o ofertă oficială pentru David Miculescu
Fotbal intern • 17 ian., 18:12
FCSB – CFR Cluj | Mihai Stoica, discurs genial înainte de derby: „La mâna altora nu suntem pentru că CFR-ul bate pe toată lumea!”
11:27 Negumereanu, meci uriaș în UFC! Se bate într-o gală cu două nume mari în MMA 10:55 Cum au motivat judecătorii decizia de a-l expulza pe Novak Djokovic din Australia: „Au fost dovezi că a neglijat măsurile de sănătate publică!” 10:54 ”Ce sunt, animal?!” Alexandru Dobroiu, noi dezvăluiri din spatele gratiilor! A stat în cameră cu un triplu campion al României, condamnat definitiv pentru omor. ”Nu credeam că există așa ceva!” 9:46 Australian Open 2022 | Simona Halep, favorită la semifinale! A rămas cel mai bun cap de serie de pe sfertul ei! Trei favorite, OUT 9:42 EXCLUSIVGigi Becali s-a decis cum va arăta atacul FCSB! A lămurit situația lui Claudiu Keșeru. Primul 11 pentru derby-ul cu CFR Cluj 9:31 ”Mă așteptam să nu mă îmbrătișeze!” Ralf Rangnick i-a dat replica lui Cristiano Ronaldo, după ce superstarul lusitan și-a ieșit din minți: ”Vei înțelege când vei fi antrenor!” 9:02 Australian Open 2022 | Reacția Soranei Cîrstea după calificarea în turul 3. Ce spune de meciul de foc pentru optimile de la AO 8:55 Scandalul continuă! Novak Djokovic vrea să dea în judecată Guvernul Australiei. Liderul ATP cere dublul premiului de la Australian Open pentru ”rele tratamente” 8:53 AS.ro LIVE | Virgil Tudose a fost invitatul lui Cătălin Oprișan! Singurul Grand Master din România la table face dezvăluiri de senzaţie 8:23 Australian Open 2022 | Surprize uriașe la Melbourne! Simona Halep a scăpat de două adversare de top și are drum liber spre semifinale