Ca să revină la baza din Berceni, FCSB dă ca exemplu Spania, țara în care coronavirusul a lovit puternic. Șefii Realului vor să urmeze modelul celor de la Sociedad care vor relua antrenamentele marți.
Duckadam: Jucătorii se pot pregăti la baza din Berceni
”Am văzut şi în alte ţări că se relaxează situaţia. Baza de la Berceni, pe care o are FCSB-ul, poate să asigure toate condiţiile”, susține Helmut Duckadam.
Jucătorii se antrenează pe unde apucă. Coman şi frizerul lui, pe timp de pandemie, Vînă, se mențin în formă pe acoperişul blocului.
Şi ”Bizonul” e la înălţime. Gnohere s-a cocoțat pe acoperiș cu juniorul lui.
- Jucătorii de la FCSB nu au voie să se pregătească la baza din Berceni
- Coman și Gnohere se pregătesc la înălțime
- Jucătorii de la FCSB și-au făcut testele pentru Covid-19
- Marele Premiu al Marii Britanii e LIVE în AntenaPLAY, în perioada 4-6 iulie
- Aplicaţia Antena Sport poate fi descărcată gratuit acum din AppStore şi GooglePlay
- Gigi Becali a plătit o sumă importantă pentru a-l aduce la FCSB, iar acum e aproape să semneze în Liga a 3-a
- Adrian Mititelu „a tunat și fulgerat” după ce FCU Craiova a fost depunctată: “Abuz în serviciu! Fac plângere”
- Dorinel Munteanu a împlinit 57 de ani și a făcut un anunț despre viitorul său: “Sunt convins!”
- “Mă doare inima!” A jucat pentru FCSB și a antrenat la Steaua, iar acum și-a spus marea dorință: “Sper asta!”
- Debut sub aşteptări pentru Costel Gâlcă la Rapid! Giuleştenii au comis-o în primul amical al verii