Continuă curăţenia la Dinamo! Mihai Popescu a semnat cu noul club. Anunţul oficial

Antena Sport Publicat: 16 septembrie 2020, 12:45 / Actualizat: 12 mai 2021, 9:36

Comentarii
Continuă curăţenia la Dinamo! Mihai Popescu a semnat cu noul club. Anunţul oficial

Mihai Popescu a plecat de la Dinamo

Google News As.roAdaugă-ne ca sursă preferată în Google

"Dinamo București anunță prin intermediul site-ului oficial, www.fcdinamo.ro, transferul definitiv al fundașului central Mihai Popescu la clubul scoțian HeartofMidlothianFC.

ARTICOLUL CONTINUĂ DUPĂ RECLAMĂ

Transferat în Ștefan cel Mare de la Academia de juniori a clubului Sporting Pitești, în 2011, Mihai Popescu (27 de ani) a debutat în tricoul alb-roșu la Dinamo 2 și a jucat în carieră pentru Dinamo București, Dunărea Călărași, ACS Berceni, FC Voluntari și St. Mirren (Scoția)", se arată pe site-ul dinamoviştilor. 

Mihai Popescu, 63 de meciuri pentru Dinamo, în Liga 1

Popescu a jucat pentru Dinamo 63 de meciuri în Liga 1, el marcând şi 5 goluri. El a mai evoluat 5 partide în Cupa României şi două în Cupa Ligii. 

Popescu are în palmares două trofee, Cupa Ligii, cu Dinamo, şi Supercupa României, cu FC Voluntari. 

Reclamă
Reclamă
Înapoi la Homepage
Reclamă
Recomandări

Va reuși Marius Baciu să ducă FCSB în preliminariile Conference League?
Loading ... Loading ...
Citește și:
18:03

A fost cel mai bun brazilian după Vinicius, dar nu a prins loc la Mondial! Pe cine a „lăsat” Neymar „acasă”

18:00

S-a aflat totul. Motivul pentru care Marius Baciu a devenit noul antrenor de la FCSB

17:58

Foto„Fotbalul nu e pentru balerine!” Cel mai brutal marcaj din istoria Mondialului: l-a faultat pe Maradona de 23 de ori

17:58

Neymar, în lacrimi după ce a aflat că va merge la Mondial! Ce i-a spus lui Raphinha, care l-a sunat

17:46

Gigi Becali transferă un atacant din Liga 1. Au început negocierile: “Sunt discuții”

17:44

Revenire spectaculosă: Ruben Amorim, dorit de o echipă de top din Europa

1 Scandal în Craiova Maxima după ce Universitatea a făcut eventul. “O să îți fie rușine să mai calci prin Bănie” 2 Pe lângă Baiaram, un alt jucător de la Universitatea Craiova pleacă. Merge în Italia! 3 40 de milioane de euro la un club din Liga 1! Anunţul momentului în fotbalul românesc: echipă de Champions League 4 FCSB are antrenor! Surpriză uriașă a lui Gigi Becali: “L-am pus acum o oră. A semnat băiatul pe un an” 5 Primul nume mare care vrea să plece de la FCSB! PAOK, interesată de transfer 6 EXCLUSIVPrimul jucător care şi-a decis viitorul după Universitatea Craiova – U Cluj 5-0
Citește și