"Smurdul" ştia de când a semnat că ibericii vor încerca să îl aducă pe "Guriţă" şi era pregătit oricând pentru eventuala plecare.
Gigi Mulţescu: "E cea mai grea perioadă"
"Știam de la bun început, de când am semnat că aşa se va întâmpla în cazul în care îl conving spaniolii pe Contra. M-am întâlnit cu Contra pe scările de la Rin.
E cea mai grea perioadă din viaţa de antrenor, dar mă bucur că am putut ajuta Dinamo", a spus Gigi Mulţescu, după ce şi-a reziliat contractul cu Dinamo.
Lui Gigi Mulţescu i s-a propus postul de director sportiv la echipa din Ştefan cel Mare, iar acesta i-a anunţat pe oficiali că va da un răspuns în următoarele 3 zile.
- Gigi Mulţescu şi-a reziliat contractul cu Dinamo
- Cosmin Contra va fi numit azi noul antrenor al "câinilor roşii"
- Cupa Mondială 2025 la tenis de masă e live în AntenaPLAY (14-20 aprilie)
- Marele Premiu al Arabiei Saudite este live în AntenaPLAY, duminică, de la ora 20:00
- Soţia brazilianului Ronaldo a răbufnit: „Corupţia continuă! O ţară dezgustătoare”
- Gică Hagi, ultimatum pentru jucători! Anunţ clar după ce Farul a ratat play-off-ul: „E important”
- Florin Talpan a răbufnit, după ce nu a fost numit comandant la CSA Steaua. Scenariul incredibil lansat: „Vor să-l ajute pe Becali”
- Dumitru Dragomir anunţă o nouă forţă în fotbalul românesc: „E printre cei mai mari conducători din ţară. Se pricepe mai bine decât Becali”
- A murit Gabor Biro, dublu campion al României cu UTA! A eliminat-o din Cupa Campionilor pe Feyenoord, care era câştigătoarea en-titre a competiţiei