"Bălgrădean e jucătorul nostru, dar Arlauskis nu pleacă! Deocamdată e jucătorul nostru, sperăm ca el să rămână, încercăm să îl convingem.
Am discutat cu el, ni-l dorim foarte mult, e un jucător extrem de valoros, este cel mai bun portar din România și din Europa League," a declarat Bogdan Mara la Digi Sport.
Bogdan Mara: Bălgrădean va fi rezervă la CFR
Chiar dacă la FCSB avea postul de titular asigurat, Bălgrădean nu va avea nicio şansă în faţa lui Arla, preferatul lui Dan Petrescu.
"Bălgrădean va fi rezervă, sigur nu e nimeni mulțumit cu statutul de rezervă, dar Arla și-a câștigat postul de titular prin ce a făcut.
Acum depinde de ce oferte primește Arla, are o vârstă, trebuie să se gândească și la familie, dar noi sperăm să rămână. Ne dorim să câștigăm campionatul, să intrăm iar într-o grupă europeană, Europa League sau Champions League", a mai spus Mara.
- Giedrius Arlauskis își poate prelungi contractul cu CFR Cluj
- Cristi Bălgrădean va fi rezerva lui Arlauskis
- Austria - România e live pe Antena 1 şi în AntenaPLAY, pe 7 iunie, de la ora 21:45
- Marele Premiu al Spaniei e în AntenaPLAY, în perioada 30 mai - 1 iunie
- Dumitru Dragomir a spus cine este cel mai bun fotbalist din România!
- FCSB va juca în UEFA Youth League! Roş-albaştrii au câştigat şi Liga de Tineret
- Soţia brazilianului Ronaldo a răbufnit: “Corupţia continuă! O ţară dezgustătoare”
- Gică Hagi, ultimatum pentru jucători! Anunţ clar după ce Farul a ratat play-off-ul: “E important”
- Florin Talpan a răbufnit, după ce nu a fost numit comandant la CSA Steaua. Scenariul incredibil lansat: “Vor să-l ajute pe Becali”