Închide meniul

Dan Alexa, antrenorul bătut de Anamaria Prodan, acuzat că ar avea relaţii cu interlopi. "Mai ești, mă, smardoi?" Jucătorul care îl face praf

Antena Sport Publicat: 4 ianuarie 2021, 7:21

Comentarii
Dan Alexa, antrenorul bătut de Anamaria Prodan, acuzat că ar avea relaţii cu interlopi. "Mai ești, mă, smardoi?" Jucătorul care îl face praf

Anamaria Prodan

"Dan Alexa, de câte ori mă întâlneam cu el, pe la restaurante, meciuri, mă întreba: «Mai ești, mă, smardoi?». Am tot încercat să-mi dau seama de ce îmi spune asta. Și mi-am adus aminte că la Pandurii i-am bătut într-un meci, 2-0 acasă, nici nu au mișcat, el era la Rapid. 

ARTICOLUL CONTINUĂ DUPĂ RECLAMĂ

În timpul jocului m-am ciondănit puțin cu Pancu. Și s-a băgat Alexa în discuție, căruia i-am spus că, dacă e așa smardoi, vorbim după meci. După, un coleg de-ai lui de la Rapid mi-a spus că a intrat nervos în vestiar și a zis așa: «Mamele mi-a dat interval!».

Dan Alexa, acuzat de relaţii cu interlopi: "Sunt smardoi, am fost și o să rămân"

«Sunt smardoi, am fost și o să rămân, am crescut în Ferentari». Îți dai seama, când a ajuns la Chiajna, mă avea pe listă încă de la negocieri. 

Mi-aș fi dorit să vină și să-mi spună de unde are toate lucrurile astea împotriva mea, să mă lase să-i demonstrez, să-i arăt ce fel de om sunt. Nu! El s-a crezut intelop. Are câteva relații cu lumea interlopă și așa se vede. Și cu asta vreau să închei subiectul", a spus Mamele, pentru playsport.ro.

Dan Alexa, lovit cu pumnul în faţă de Anamaria Prodan

La finalul partidei dintre Astra şi Botoşani, din sezonul trecut, Anamaria a fost surprinsă de camere în timp ce i-a dat un pumn în faţă antrenorului de atunci al giurgiuvenilor.

Reclamă
Reclamă

"Mie nu mi-a plăcut gestul pe care l-a făcut. Nu am avut niciun fel de discuţie, ştiam ce probleme erau la Astra în perioada respectivă. M-a sunat ea. I-am zis că nu e ok să facă aşa ceva, indiferent de ce se întâmplă, nu are cum să reacţioneze în genul asta", spunea anul trecut şi Laurenţiu Reghecampf. 

Înapoi la Homepage
Reclamă
Recomandări

Este Denis Drăguş o pierdere mare pentru România pentru meciul cu Turcia?
Loading ... Loading ...
Citește și:
18:34
Meme Stoica, anunţ despre atacantul care ajunge la FCSB: “Aşa a hotărât Gigi”
18:30
LIVE TEXTBotoşani – Oţelul 0-0. Luptă teribilă pentru play-off
18:20
Adrian Mutu, verdict categoric despre şansele FCSB-ului de calificare în play-off: “O să avem un sezon istoric”
18:17
Raheem Sterling merge în Turcia! Destinație surprinzătoare pentru starul trecut pe la Liverpool, City și Chelsea
17:46
George Russell şi-a anunţat candidatura la titlul din Formula 1: “Sunt pregătit să lupt”
17:37
Mircea Lucescu, internat de urgenţă la Spitalul Universitar! Ce se întâmplă cu selecţionerul României
1 Românul celebru cu salariu la stat de 36.800 de euro pe lună! “Ce vă mai place să le numărați banii altora” 2 FCSB transferă un atacant brazilian. Vine să se bată cu Bîrligea pentru postul de titular! 3 UPDATELIVEBLOG Mercato 2026. Cele mai importante transferuri din iarnă. Jucătorul dorit de Chivu va juca la Atletico 4 Un club uriaş din Europa îl transferă pe Benzema. Francezul va avea un salariu de 20 de milioane de euro! 5 Ilie Bolojan, decizie în cazul impozitului de 36.000 de euro pe care fundaţia lui Mihai Neşu trebuie să-l plătească 6 Gigi Becali și-a ieșit din minți după FCSB – Csikszereda 1-0: „Facem cerere, să-l scoată”
Citește și