"Bineînțeles că se poate apela la dezinformări. N-ar fi caz penal, nu s-ar întâmpla nimic, ce dracu'! Pentru Dinamo și Craiova e cel mai rău.
Convingerea mea e că, după ce se termină campionatul, nu se mai îmbolnăvește nimeni! Mai devreme sau mai târziu se va da drumul și la spectatori, nu poți juca așa la infinit.
Trebuie să ținem cont de recomandările specialiștilor, dar să nu exagerăm”, a spus Dragomir, la Digi Sport.
Gigi Becali, declaraţii tari
Şi Gigi Becali a lăsat să se înţeleagă că ardelenii ar putea să apeleze la jocuri de culise.
"Chiar i-am spus lui MM nu cumva au făcut ăștia vreo șmecherie? Ori a făcut un test la mişto CFR, m-am gândit şi eu la un şiretlic, nu trebuie să luaţi de bună treaba asta, dar noi, românii, ştiţi cum suntem", a spus Becali, pentru sursa citată.
- Dorinel Munteanu, aproape de revenire. Antrenorul cu care se luptă pentru a prelua noua echipă
- Răzvan Burleanu, vizită la Senatul României! Se pregăteşte o decizie istorică pentru fotbalul românesc
- Cum controlează Adrian Mutu un teren al statului câștigat fără licitație. Programul, făcut în beneficiul propriu
- Ion Geolgău, ca și demis de la FRF. Decizia pregătită după scandalul de hărțuire sexuală în care a fost implicat
- Ion Geolgău a recunoscut că a trimis mesaje de hărțuire mamei unui junior: “Regret sincer acest lucru”