Diego Fabbrini trece prin momente îngrozitoare. Italianul resimte din plin simptomele Covid-19

Iulian Focșăneanu Publicat: 24 iulie 2020, 7:56 / Actualizat: 12 mai 2021, 10:33

Comentarii
Diego Fabbrini trece prin momente îngrozitoare. Italianul resimte din plin simptomele Covid-19

Diego Fabbrini are coronavirus

Google News As.roAdaugă-ne ca sursă preferată în Google Google News As.roUrmărește AS.ro pe Discover

Un asemenea caz este și cel al lui Diego Fabbrini. Italianul trece prin momente extrem de delicate și are nevoie de îngrijirea medicilor.

ARTICOLUL CONTINUĂ DUPĂ RECLAMĂ

Marius Croitoru, dezvăluiri despre starea lui Diego Fabbrini

Până să ajungă la Dinamo, Fabbrini a jucat în Liga 1 pentru FC Botoșani. Antrenorul moldovenilor a discutat cu el și s-a speriat de ceea ce a aflat.

Credeți-mă, am vorbit cu Fabbrini și a avut niște dureri incredibile de cap. Azi a avut testul negativ, peste două zile a ieșit pozitiv. Sunt lucruri pe care nu le putem controla. După terminarea ultimului meci, la două săptămâni, suntem nevoiți să începem alt campionat. Le doresc celor care suferă să se însănătoșire cât mai rapidă”, a declarat Marius Croitoru, la Digi Sport.

Dat fiind numărul mare de cazuri, Dinamo nu a fost programată în această etapă din play-out-ul Ligii 1. Alb-roșiii au fost băgați în carantină de DSP.  

Persoanele de la Dinamo, infectate cu COVID-19

  • Vali Lazăr
  • Ricardo Grigore
  • Mihai Popescu
  • Filip Mrzljak
  • Ștefan Fara
  • Alexandru Răuță
  • Andrei Sin
  • Diego Fabbrini
  • Alexander Mitrovic
  • Dan Tălmaciu
  • Mattia Montini
  • Maseur echipă
  • George Trandafir
  • Silviu Ioniţă
  • Mihai Neicuțescu
  • Marco Ehamnn
  • Andreas Mihaiu
  • Ionuţ Şerban
  • Valentin Borcea
  • Daniel Popa
  • Robert Moldoveanu
Reclamă
Reclamă
Înapoi la Homepage
Reclamă
Recomandări

Cine va avea mai multe goluri marcate la Mondiale la finalul World Cup 2026?

Vezi rezultatele

Loading ... Loading ...
Citește și:
15:11

Jayson Papeau a semnat! Revenire spectaculoasă în Liga 1

15:00

Carlos Alberto Parreira, internat de urgenţă

14:47

Veste excelentă pentru Dinamo! Echipa va juca în Champions League

14:39

OFICIAL | Antrenor nou pentru Andrei Raţiu la Rayo Vallecano

14:13

Dinamo, mutare surpriză. Fostul jucător de la FCSB se alătură lotului lui Nuno Campos

14:04

Mama lui Vozinha merge la Campionatul Mondial! Bucurie enormă pentru portarul care a ajuns la 13 milioane de urmăritori

1 Gigi Becali s-a răzgândit! Nu-i mai prelungeşte contractul. O nouă plecare de la FCSB 2 FCSB, transfer nou! Jucătorul vine direct la reunire și acoperă un post deficitar 3 Rapid l-a transferat pe Tobias Christensen. Unde a plecat şi câţi bani încasează Şucu 4 Imaginea care spune totul! Reacţia genială a lui Erling Haaland după hattrick-ul lui Lionel Messi la Cupa Mondială 2026 5 Tragerea la sorți pentru turul 2 preliminar din Conference League. Cu cine joacă CFR Cluj și FCSB 6 Oţelul Galaţi l-a transferat pe ivorianul Habib Sylla
Citește și