"Cred că e vorba de blestem. Pentru un ghinion sau o greşeală a trebuit să stăm 7 zile în casă. E foarte greu cu doar 3 antrenamente. Sunt foarte supărat că ne-am antrenat perfect şi dintr-o eroare, pentru că a fost dat negativ. A trebuit să stăm în casă. E foarte greu, e greu cu condiţia fizică. Sper să spălăm ruşinea asta în meciul de joi. Am avut 4-5 ocazii clare. Nu suntem supăraţi pe el. Suporterii fac un lucru minunat, sunt alături de noi. Îmi pare foarte rău că i-am făcut debutul negru.", a spus Vali Lazăr la finalul meciului cu Sepsi.
Vali Lazăr, mesaj războinic pentru FCSB
Dinamo va juca joi, în cupă, cu marea rivală, FCSB. Mijlocaşul anunţă că Dinamo va avea o altă faţă.
"Sper să câştigăm cupa. Avem 3 zile şi sper să avem un tonus bun. Ne vom lupta de la egal la egal cu ei să scoatem un rezultat bun", a mai spus Vali Lazăr.
- Dinamo - Sepsi 1-3
- Mesaj războinic pentru FCSB
- Franța - Spania e marți, de la 22:00, pe Antena 1 și AntenaPLAY
- Anglia - Argentina e miercuri, de la 22:00, pe Antena 1 și AntenaPLAY
- Vin banii la Universitatea Craiova! Ce se anunță după victoria din Supercupă: “Milioane de euro în plus”
- Greșeală de arbitraj în Supercupa României! Universitatea Craiova a avut un gol anulat eronat
- Steven Nsimba, mesaj de luptă după ce Universitatea Craiova a câștigat Supercupa: „Suntem mai puternici!”
- Filipe Coelho exultă, după ce a cucerit Supercupa cu Craiova: „Suntem o echipă de la magazioner și până la președinte”
- Întrebat despre plecările de la Universitatea Craiova, Alex Cicâldău a răspuns pe loc: „Să meargă la mai bine”


































