Djokovic aproape de a pleca de la CFR! Mijlocaşul este dorit în Turcia. Prima reacţie. EXCLUSIV

Silviu Corneanu Publicat: 24 august 2020, 10:07 / Actualizat: 12 mai 2021, 9:49

Comentarii
Djokovic aproape de a pleca de la CFR! Mijlocaşul este dorit în Turcia. Prima reacţie. EXCLUSIV

Damjan Djokovic, în tricoul celor de la CFR

Google News As.roAdaugă-ne ca sursă preferată în Google

Iuliu Mureşan a comentat pentru AntenaSport posibila plecare a lui Djokovic de la CFR şi consideră că ar fi o pierdere importantă pentru campioană.

ARTICOLUL CONTINUĂ DUPĂ RECLAMĂ

Iuliu Mureşan: "Are mentalitate de campion"

"El mai are contract, din ce ştiu eu. Este o pierdere mare. El este unul dintre polii de mentalitate pozitivă. 

Are mentalitate de campion. Este un lider la CFR şi ar fi o pierdere foarte mare pentru ei", a declarat Iuliu Mureşan pentru AntenaSport.

Djokovic dorit de Istanbul Basaksehir

Conform turcilor de la Gazetedamga, campioana din Turcia, Istanbul Basaksehir, insistă pentru mijlocaşul celor de la CFR

Djokovic ar urma să semneze un contract până în vara anului 2022, cu opţiune de prelungire pentru încă un sezon.

Reclamă
Reclamă

Salariul mijlocaşului croat ar urma să fie de 500.000 de euro pe sezon.

Înapoi la Homepage
Reclamă
Recomandări

Azi e El Clasico. Cum se termină derby-ul Barcelona - Real Madrid?

Vezi rezultatele

Loading ... Loading ...
Citește și:
18:33

Steve Kerr va semna un nou contract cu Golden State Warriors! Anunţul a fost făcut de agenţii săi

18:20

„Vă place sigla?” Răspunsul categoric dat de Mircea Rednic, în plin scandal la Dinamo. Apelul făcut

18:12

„Tăntălăul și gogomanul” au jucat în aceeași echipă! Ce au putut să facă portarul și un fundaș, la ultima fază

17:56

Botoșani – Petrolul 1-1. Moldovenii și-au asigurat locul la barajul de Conference League, unde o vor întâlni pe FCSB

17:40

VideoStories from the cities: Vancouver. Povestea oraşului poreclit “Hollywood din nord”

17:35

„Renunță la 50.000 de euro”. Singura condiție pusă de Daniel Pancu pentru a semna cu Rapid. Detalii de la negocieri

1 Continuă coșmarul pentru un club din play-out! N-a primit licența de Liga 1 nici după apel: “Mergem la TAS” 2 Ofertă de 7 milioane de euro pentru o vedetă a Universităţii Craiova. Mihai Rotaru a dat răspunsul pe loc 3 Ion Ţiriac împlineşte 87 de ani! Cadou între miliardari: ce a putut primi de la Bernie Ecclestone 4 UPDATEPanică uriaşă la Rapid. Alexandru Dobre, transportat la spital după ce i s-a făcut rău pe aeroport. Ultimele vești 5 Sorana Cîrstea, conferinţă de presă pentru istorie! Ce a spus despre români şi despre Simona Halep şi Irina Begu 6 Iuliu Mureşan a anunţat o revenire uriaşă la CFR Cluj! “M-a sunat aseară, să avem o discuţie”
Citește și