Închide meniul

EXCLUSIV | Arlauskis, adus cu avionul privat la Cluj! Ce se întâmplă cu portarul campioanei

Antena Sport Publicat: 26 mai 2020, 8:19 / Actualizat: 12 mai 2021, 11:27

Comentarii
EXCLUSIV | Arlauskis, adus cu avionul privat la Cluj! Ce se întâmplă cu portarul campioanei

Arlauskis aşteaptă să înceapă antrenamentele cu CFR Cluj

Portarul era blocat în Lituania, dar cei de la CFR Cluj au găsit în cele din urmă soluţia. 

ARTICOLUL CONTINUĂ DUPĂ RECLAMĂ

"Arla, din fericire pentru noi, a ajuns la Cluj, e în izolare la domiciliu. Am reuşit să-l aducem cu mari eforturi. Am găsit o soluţie specială, i-am trimis un avion privat pentru că avem nevoie foarte mare de el să ne ajute să câştigăm campionatul acesta", a declarat Bogdan Mara, în exclusivitate pentru AntenaSport. 

Bălgrădean, concurenţă pentru Arlauskis

CFR Cluj l-a transferat deja pe Cristi Bălgrădean, iar contractul său va intra în vigoare de la data de 1 iunie. Campioana intenţionează să se folosească de serviciile fostului portar de la FCSB în ultimele meciuri din playoff. 

"Am făcut cerere la FRF să aflăm exact când putem să-l folosim efectiv pe Bălgrădean. Sperăm ca echipa să fie pregătită pentru derby-ul cu FCSB, din prima etapă", a mai spus Mara pentru AntenaSport. 

Reclamă
Reclamă
Înapoi la Homepage
Reclamă
Recomandări

Pleacă Mircea Lucescu după meciul României cu San Marino?
Loading ... Loading ...
Citește și:
1:13
Marius Marin, după ce s-a ales cu urechea tăiată: “Era de roşu”! Ce i-a spus centralul Michael Oliver
1:08
Denis Drăguș, devastat după ce a primit un “roșu” istoric în Bosnia – România: “Vreau doar să-mi cer scuze”
1:05
Alexandru Chipciu, la pământ după eșecul cu Bosnia: „Nu îmi dau seama cum am putut să pierdem”
0:54
EXCLUSIVValentin Mihăilă îl apără pe Denis Drăguș, după eliminarea din meciul cu Bosnia: „Știu ce este în sufletul lui”
0:47
EXCLUSIVMircea Lucescu s-a revoltat după Bosnia – România 3-1: “E inadmisibil! Nu ştiu cum FIFA permite”
0:38
EXCLUSIVIanis Hagi, revoltat după Bosnia – România: “Nu poți destabiliza jocul așa”. Ce a spus despre scandările rasiste
1 Primele transferuri cerute de Costel Gâlcă la Rapid. Antrenorul şi-a făcut lista de achiziţii pentru iarnă 2 Bosnia – România 3-1. Vis spulberat la Zenica! Tricolorii ratează locul al doilea în grupă 3 Gigi Becali, un nou asalt pentru Louis Munteanu. Decizia luată de patronul FCSB 4 Istvan Kovacs, meci cu două goluri anulate şi o eliminare în preliminariile World Cup 2026. Arbitrul român, criticat: “O glumă” 5 Modul inedit prin care Bîrligea și Mihăilă au celebrat golul României cu Bosnia. Au recreat gestul din vestiar 6 România nu mai are nicio șansă la calificarea directă la World Cup 2026. Austria, victorie cu Cipru
Citește și