EXCLUSIV | Bogdan Mara lămurește situația lui Cristi Bălgrădean. ”Am făcut o cerere la FRF”

Antena Sport Publicat: 26 mai 2020, 15:19 / Actualizat: 12 mai 2021, 11:27

Comentarii
EXCLUSIV | Bogdan Mara lămurește situația lui Cristi Bălgrădean. ”Am făcut o cerere la FRF”

EXCLUSIV | Bogdan Mara lămurește situația lui Cristi Bălgrădean. ”Am făcut o cerere la FRF”

Bălgrădean, aflat în ultimele șase luni de contract cu roș-albaștrii, s-a înțeles cu CFR acum trei luni, dar mai are de așteptat până să înceapă pregătirile cu trupa antrenată de Dan Petrescu.

ARTICOLUL CONTINUĂ DUPĂ RECLAMĂ

Bogdan Mara, despre situația lui Bălgrădean: ”Am făcut o cerere la FRF”

Bogdan Mara susține că așteaptă o veste de la Federația Română de Fotbal pentru a vedea când se va putea antrena Bălgrădean cu CFR.

”Am făcut o cerere la Federație, să ne înștiințeze de când putem să îl folosim pe Bălgrădean. Noi l-am înregistrat la Ligă, este jucătorul nostru, dar acum așteptăm să știm exact din ce moment putem să-l folosim efectiv”, a declarat Mara, în exclusivitate pentru AntenaSport.

Arlauskis a revenit la Cluj

Portarul era blocat în Lituania, dar cei de la CFR Cluj au găsit în cele din urmă soluţia.

"Arla, din fericire pentru noi, a ajuns la Cluj, e în izolare la domiciliu. Am reuşit să-l aducem cu mari eforturi. Am găsit o soluţie specială, i-am trimis un avion privat pentru că avem nevoie foarte mare de el să ne ajute să câştigăm campionatul acesta", a declarat Bogdan Mara, în exclusivitate pentru AntenaSport.

Reclamă
Reclamă
Înapoi la Homepage
Reclamă
Recomandări

Cine ar trebui să fie titular în poarta României la barajul cu Turcia?

Vezi rezultatele

Loading ... Loading ...
Citește și:
14:30

Turcia – România LIVE TEXT (19:00). Duel crucial la barajul pentru World Cup 2026. Fanii români, în Piaţa Taksim

14:02

Universitatea Craiova și-a programat amical în weekend. Cu cine joacă

13:52

FotoZi liberă de la stat în ziua marelui baraj pentru Cupa Mondială! Toată țara se trezește la 6 dimineața

13:46

Programul etapei a patra din play-off şi play-out din Liga 1! CFR Cluj – Dinamo se joacă de Paşte

13:36

„Nu voi vorbi până nu pleacă” Verstappen a dat afară de la conferință un jurnalist The Guardian

13:35

VideoMatei Lucescu îl va susţine din tribune pe Mircea Lucescu, la Turcia – România: “S-a gândit numai la naţională”

1 Patru jucători, în afara lotului pentru duelul cu Turcia de la Istanbul. Pe cine a trimis Lucescu în tribune 2 Mihai Rotaru îşi face o nouă echipă la Craiova. A început selecţia 3 „Mulțumim UEFA pentru decizie” Turcii exultă după ce au aflat cine e arbitru cu România 4 Cum arată geanta de 10.000 de euro cu care Ianis Hagi s-a prezentat la plecarea naţionalei în Turcia 5 Fotbalistul nemulțumit de selecția făcută de Mircea Lucescu. A marcat 11 goluri în acest sezon de Liga 1 6 Încă o lovitură primită de Liverpool după plecarea lui Salah. Înlocuitorul, declarat „netransferabil”
Citește și