Echipa condusă de Chris Wilder se află pe locul 7 în Premier League și speră la calificarea în Europa League, dacă se va continua competiția. Sande Berge este cel mai bine cotat jucător din lot, 22 de milioane de euro. El este urmat de portarul Dean Henderson (18 milioane de euro).
Gigi Becali: Îl dau pe Dennis Man pe 10 milioane de euro
Becali a refuzat oferta de la Feyenoord, de 7 milioane de euro, venită pe numele lui Man. Gigi recunoaște însă că, în acest moment, s-ar despărți de atacantul de 21 de ani și pentru 10 milioane de euro. Înaintea crizei, finanțatorul vorbea de 30 de milioane de euro.
”Am cerut pe Man 20 de milioane, dar dacă mi-ar da pe Man acum 10 milioane, l-aș da. Cer 15 la negociere, dar l-aș da, vă zic doar vouă secretele mele. Te descurajează puțin criza, nu mai ai putere la negociere”, a spus Becali, la Pro X.
Atalanta și Feyenoord sunt doar două dintre echipele importante ale Europei care s-au interesat de serviciile lui Dennis Man.
- Gigi Becali a refuzat o ofertă de 7 milioane pentru Dennis Man
- Atalanta și Feyenoord s-au mai interesat de Man
- Înaintea crizei, Becali cerea 30 de milioane de euro pe Man
- Play-off-urile din NHL şi NBA sunt exclusiv în AntenaPLAY
- Campionatul Mondial de hochei e live în AntenaPLAY (15-31 mai)
- “Am semnat joi seară!”. Prima mutare de la FCSB după victoria cu Dinamo
- Cum a ajuns Gheorghe Mustaţă lider de galerie la FCSB: “L-am chemat pe Jan Pavel şi i-am pus pe ăştia”
- Doliu în Bănie! Un fost antrenor interimar de la FCU Craiova a murit la 58 de ani
- Ioan Ovidiu Sabău, declaraţie neaşteaptă: dă în Dinamo şi U Cluj chiar înainte de barajul “câinilor” cu FCSB
- Anunţul momentului înainte de Dinamo – FCSB. Dat absent, jucătorul a fost inclus în lot în ultimul moment
































