"Părerea mea e că Steaua nu poate sa ia titlul nici cu Reghe. Nici sezonul următor nu poate să ia titlul cu echipa asta. Nu are echipă de titlu Gigi Becali.
Nu are echipă de titlu, nu are echipă nici de locul doi. Are vreo patru-cinci fotbalişti buni şi restul, umplutură, ce să mai", a spus Dumitru Dragomir, pentru AntenaSport.
Reghecampf, dublu campion cu FCSB
Reghecampf a câştigat două titluri în Liga 1 cu FCSB şi a avut un traseu spectaculos în Europa League, în 2011-2012. După ce au trecut de Ajax la penalty-uri, roş-albaştrii au fost eliminaţi cu greu de Chelsea, în optimile competiţiei.
"El a venit la mine acasă şi a spus oricând apelezi la mine, eu sunt prezent. Eu i-am spus nu-l schimb pe Vintilă.
La ora asta nu vorbim de schimbarea antrenorului. Ştiu eu dacă o fi să fie să plece, normal că singurul care o să fie o să fie Reghe. Cine altul?", a spus Becali, cu câteva zile în urmă.
- Laurenţiu Reghecampf ar putea reveni la FCSB
- Reghe a câştigat două titluri în Liga 1
- NBA și NHL se văd live exclusiv în AntenaPLAY
- Liga Campionilor Asiei şi Liga Campionilor Asiei 2 sunt live în AntenaPLAY
- Răzvan Burleanu a câștigat al patrulea mandat de președinte FRF. Cum au votat membrii. Toate rezultatele
- Gigi Becali l-a votat pe Ilie Drăgan şi merge la TAS! Avertisment pentru Burleanu: “Mi-a călcat demnitatea în picioare”
- Răzvan Burleanu l-a atacat pe Ilie Drăgan, după ce a câştigat un nou mandat de preşedinte FRF: “Cine e măscăriciul ăsta?”
- “Îmi vine să plâng!” Ilie Drăgan l-a făcut praf pe Răzvan Burleanu: “Comparăm cu ce se întâmplă în Iran! Dictatură”
- Scandal uriaş la alegerile FRF! Ilie Drăgan s-a revoltat şi e ţinut cu greu de bodyguarzi: “Ştiţi principiul votului secret?”
































